Zdroj: Freeform
Nečekané události donutí lhářky k návratu na místo, kde před lety začalo jejich utrpení, do Rosewoodu. Popis epizody naleznete uvnitř.
Po letech trápení a mnoha šokujících odhalení, lhářky konečně odhalily identitu -A. Nyní, o pět let později, si jde každá z dívek svou vlastní cestou, dokud je událost v Rosewoodu nepřiměje k návratu na místo, kde to všechno začalo. Události v Rosewoodu přimějí lhářky, aby znovu spojily své síly, zatímco jsou jejich vztahy podrobeny zkoušce a tajemství odhalena. Po tolika letech to již nejsou ty stejné dívky, co opustily Rosewood. Jejich nové lži budou odhaleny a otázkou je, jak budou moci jít dopředu, když je jim minulostu v patách.
Foto: Freeform
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
7 sezón
| Freeform, ABC Family
| 42 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.
Obsazení:Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)
(více)
Diskuze /6
goldi20
Na serialzone už jsou titulky, takže dámy směle do toho :D :)
#2 CarCar
#1 goldi20: fakt jo? super díky za info
Jell
No zklamalo mě to … začátek jak z první epizody první serie … noc plná alkoholu a jedna odejde, smrt, pohřeb …
#4 Andie24Andie24
#3 Jell: No, ono to tak totiž teď bude jako v první sérii :D. Nebo to tak aspoň vypadá. Opět plno otázek a bůh ví, kdy se dozvíme odpovědi na ně :D. Aneb dalších 5 sérii ? :D
#5 JellJell
#4 Andie24: Tak čekáš několik let jak to dopadne pak vymyslí ten nejhorší možný scénář kdo je -A a pak to ještě zopakují asi se na to přestávám dívat.
#6 Andie24Andie24
#5 Jell: No přesně tak. Jako já už nejsem ani zklamaná, mě to už přijde fakt vtipné :D.. Spíš mě zajímá, co a koho do toho ještě zaplete. Jestli to ještě víc pose*e, nebo to naopak vylepší. Protože to, že cece je A pro mě bylo neskutečné zklamání :). A jestli začíná od začátku stejně, tak už asi ani nemám slov :D