Zdroj: Freeform, ABC Family
Seznamte se s novým policistou, kterého budeme v šesté sérii vídat na obrazovkách.
V šesté sérii uvidíme na obrazovkách Lorenza, nového policistu, který má za úkol chránit Lhářky. Zahraje si ho Travis Winfrey. A pravděpodobně se zaplete s Alison – zatím není nic jisté, ale všechny spoilerové informace tomu nasvědčují.
Zdroj: Freeform, ABC Family
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
7 sezón
| Freeform, ABC Family
| 42 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.
Obsazení:Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)
(více)
Diskuze /12
Stelly
Upřímně…Jsem zvědavá jak se to vyvine… :O
Barbra06
No jsem na to taky zvědavá. I když Ali fakt nemám ráda, přála bych jí to. Ale už to není sexy Holbrook :)
luciecerna216
Jenom dobře, já Emison nikdy moc nemusela.
#4 TerkaAndyTerkaAndy
#3 luciecerna216: Mně se Emison taky nelíbí, nikdy mě na obrazovce ty dvě nepřesvědčily, že by to bylo opravdový. Spíš bych to přirovnala k dětský lásce, chození za ručičku, sem tam pusinka, ale mezi těma dvěma to ani trochu nejiskří :)
im_denisa
Další debil, kterej tam bude jen kvůli tomu, aby ho pak kvůli něčemu využili do příběhu,nuda .. :D
#6 luciecerna216luciecerna216
#5 im_denisa: A z jakého jiného důvodu tam je kdokoli jiný?
Es
Vzhledem k těm malým románkům, které už tady byly, si říkám, že to zase bude maximálně jedna pusa :-D
Es
Docela mě to vždy mrzelo, že se třeba Hanna a Holbrook záležitost anebo Jason a Aria nevyvinula nějakým směrem :-)
#9 StellyStelly
#8 Es: NO přesně těm by to spolu i slušelo… ;-)
ZuziJ
Vratte mi Holbrooka a Hanna-Caleb-Holbrook trojuhelnik
#11 TerkaAndyTerkaAndy
#10 ZuziJ: Tak Hanna-Caleb je asi jedinej pár, u kterýho by mě fakt štvalo, kdyby se to rozpadlo :D
#12 ZuziJZuziJ
#11 TerkaAndy: Taky je mam rada, muj nejoblibenejsi par :) Ale Holbrook s Hannou byli taky sladci :D