Zdroj: Freeform, ABC Family
V ukázce ze zítřejšího finále jde Alison do svého pokoje, kde se jí zjeví její mrtvá matka. Je paní DiLaurentisová skutečně naživu nebo má jen Alison halucinace?
Zdroj: Freeform, ABC Family
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
7 sezón
| Freeform, ABC Family
| 42 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.
Obsazení:Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)
(více)
Diskuze /17
regular96
fuj, to jsem se teda lekla, jak se tam zjevila, až to se mnou trhlo :D
Car
dobrej make up :-D
btw: jestli je fakt naživu tka mě vážně mr*ne…
#3 komcuskomcus čestný člen redakce
#2 Car: Mě napadlo…
že by to mohlo být její dvojče.
#6 CarMyMy
Proboha…
#5 CarCar
#4 MyMy: ! bože jen to ne :D já tuhle teorii fakt nesnáším prostě :D i ta CeCe mi přišla moc ale tohle je už vážně příšerný :D a rozhodně kvůli tomu dneska nebudu vzhůru hezky a ráda si počká ma titulky :D
Car
#3 komcus: jejda to mělo být na tebe omlouvám se :D
regular96
ne, že bych na vás v týmu spěchala, ale doufám, že cz titulky budou velice rychle přeloženy :D
#8 CarCar
#7 regular96: nejpozději budou zítra večer nebo k večeru ;-)
Cinkitoo
No way! :D :D Takže koukat se budu rozhodně za bílého dne :D
Clarissa.D
hihihi, ja jecela uz jak se objevila v minulem dile v nemocnici :-D :-D takze ja taky budu koukat za svetla a jeste si pro jistotu rozsvitim lampicku.
Car
já si hezky počkám do večera na titule rozhodně na to nespěchám :D stejně na to budem zase koukat s otevřenou pusou :D
The-Killing
OMG…už nech to je :O :O mega milujem tento seriál a už sa neviem dočkať na rozuzlenie dvojičiek :) :) No aj tak som najviac zvedavý, že kto podrazí klamárky, nikto koho mali radi, ale kto??? :! :! a titulky budú určite v stredu večer ako doteraz, a dovtedy žiadne FB ani IG :D
luciie_4
Já si už vše přečetla na fb a instagramu, takže už vím téměř vše a na díl se kouknu až dnes nebo zítra :D ale i tak jsem zvědavá na scénku Spence-Hannah-Caleb
#14 KatherynKatheryn
#13 luciie_4: já si schválně dala pryč věci o pll, abych si to nemohla přečíst.. tak nic neřikat..:) jsem zvědavá..
terca.38
Ahoj nevíte někdo jestli se chystá ještě 7. série?
#16 AngustaAngusta
#15 terca.38: jojo chystá, první díl sedmé série by měl vyjít letos v červnu :)
Car
tak já ještě neviděla vůbec :-D žádný spoilery nic :D jen čekám na titulky :D