Zdroj: Freeform, ABC Family
V příští epizodě se do vyšetřování zapojí Tannerová a lhářky si položí jednu důležitou otázku – pracuje jejich nový nepřítel sám?
Zdroj: Freeform, ABC Family
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
7 sezón
| Freeform, ABC Family
| 42 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.
Obsazení:Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)
(více)
Diskuze /12
Sísa11
viděla jsem dobře ,že Hanna a Caleb ?? stejně jsem si to myslela . Jinak už se těšim ,vypadá to dobře :3
#2 Andie24Andie24
#1 Sísa11: myslíš ten blížící se polibek ? :D Bohužel, je to Ali s tím svým :) i podle bundy to jde poznat :)
Cinkitoo
Jj, je to Alison a doktor. Ani nemám chuť se dívat, to zase bude :-(
Car
jooj je to Ali tak na 99% :-D já teda nevím ale kdyby se ted Caleb s Hannou k sobě měli nebylo by to přinejmenším divný a až moc připomínající TVD?:D myslím že jo :D ale jako podle té ukázky je to fakt šílená no , všechno to jde odznova prostě :D
Stolid
Jasně, že je to odznova. Ten první díl druhé poloviny byl jak přeskopírák ten úplně první díl. Mě hned bylo jasné, že to jde všechno od začátku a to ještě ani nezodpověděly všechny otázky. Prostě se do toho zamotaly… A jestli Hanna někdy políbí Calebe, tak jí utrhnu hlavu. Dobře, Spencer chodí s Calebem, ale aby ji ještě podváděl s její nej kamarádkou?
#8 CarKaculka07
co je TVD? :D
#7 komcus #8 Carkomcus čestný člen redakce
#6 Kaculka07: The Vampire Diaries (Upíří deníky).
Car
#5 Stolid: no jako ale já fakt doufala že přijdou s něčím novým no :-( tak nic :-( přesně tak taky bych to takhle nechala at to prostě nemíchají…
#6 Kaculka07: ano The Vampire diaries :-)
JLP
A já bych řekla, že to není od začátku. Když si odmyslíme odhalení Cece, tak se tam vlastně vůbec nic nestalo. Podle mě Cece nebyla big A… Takže já bych řekla, že se prostě jen jede dál, jenom navázali na původní linii… A teď opravdový/á big A znepříjemňuje holkám život i kvůli tomu, že mu někdo zabil poskoka…
#10 CarCar
#9 JLP:souhlasím s tebou, ale prostě nemuseli tam dělat tu pomlku těch 5 let proč jako? tak jako to je nechali 5 let ,,odpočívat,, a ted zase znovu všechno jo? :D
#11 JLPJLP
#10 Car: třeba už představitelky začaly stárnout, tak aby se trochu přiblížily věkově svým postavám :)
Kaculka07
jo díky za upřesnění, mě právě napadlo The Walking Dead, ale nějak mi to nesedělo :D jednak tim W a V a jednak příběhově :D na upíří deníky nekoukám, tak proto :-) jinak taky si myslím, že big A na scénu teprve přijde…Charlotte byla magor, takže si myslim, že se snadno dala zmanipulovat, aby to vzala na sebe…