Zdroj: Freeform, ABC Family
Neuvěřitelné finále šesté řady je tady! Hledání tajemného stalkera vrcholí a bude nám odhaleno něčí dvojče.
Zdroj: Freeform, ABC Family
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
7 sezón
| Freeform, ABC Family
| 42 minut
Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.
Obsazení:Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)
(více)
Diskuze /15
menteurCZ
Myslím si, že to skončí tím, jak Aria říká: Je tohle vůbec možně? A dvojče nám bude odhaleno na konci 7. série :D
Es
Zase dvojče? :-D
Car
teda lidi nechci nic říkat ale tohle je už moc…o moc zajímvajěší by bylo kdyby to byl někdo z lhářek nebo někdo takový..
Barbra06
Dvojče? No to jsem teda zvědavá, to bude zase jako s Cece. Taky už se přikláním k tomu, aby to byl někdo z lhářek, nebo někdo z rodiny. Jestli to bude zase nějaká divná kravina, tak mě naštvou. Hlavně ať v tom není ta příšerná Sara Harvey!!!!
Jell
6 série už neměla pokračovat po 5 měli udělat celovečerni film jak lhářky žijí bez šikany a konec … využívají jen toho ,že to má sledovanost a vymýšlejí kraviny, na to už se nedá dívat motají všechno dohromady
#6 CarCar
#5 Jell: já nevím co chtějí ještě řešit v 7 sérii…
LuliLuli92
dvojce …REALLY?? :-O ale jako ukazka vypada zajimave ..
Kaculka07
já nevim mě to ted s tím dvojčetem nepřijde uplně špatný…byla bych ráda, kdyby to byla Hanna, přijde mi to teď takový nejreálnější, že ona má dvojče :D já se na to těšim a musim říct, že po tom finále s CeCe jsem byla dost naštvaná a už jsem od toho vůbec nic nečekala a celkem mě to mile překvapilo, už od toho prostě nečekám zázraky a celkem mě to baví :D
goldie.s
bude to dvojče paní D.. teda spíš matka Alison žije a zabila svoji sestru a teď jim vypisuje, protože chce vědět, kdo zabil její dceru (Cece).. i když bych se nedivila, kdyby Alison hráblo, tak si myslím, že za ní v té nemocnici opravdu byla..
#10 JLP #11 Barbra06JLP
#9 goldie.s: ty jo, to není vůbec blbý nápad! A klidně by mohla být i původní big A – všechno by dělala kvůli Cece a s Cece… Že byl k Cece život tak nefér, zatímco holky si žily jak v pohádce…? Protože kvůli komu by Cece vzala celou vinu na sebe, než kvůli matce?
Barbra06
#9 goldie.s: Jojo, moc zajímavá teorie, alespoň by dávalo smysl celé minulé finále s -A odhalení :D
tomasmachalekkkk
Bože takový guláš jsem dlouho neviděl.Ještě že bude poslední díl.Ve kterém zase se pootevřou další dvířka a budeme tu mít dalších x řad :P Tak jak jsem seriál měl rád tak ho již sleduji jen se setrvačnosti Docela by mne zajímalo sledovanost aktuálních dílů
#13 CarCar
#12 tomasmachalekkkk: myslím, že ta sledovanost nebude nic moc, ačkoli američtí fanoušci nejsou tak skeptičtí jako my :D
#14 Clarissa.DClarissa.D
#13 Car: pravda pravdouci, amici (alespon podle reakci na Marlenky twitteru) to totalne zerou a jsou „excited“ z kazdyho „brilliant“ Marlencina napadu :-D Mozna je to i tim, ze ja uz nejsem v tom „teen“ veku…
#15 CarCar
#14 Clarissa.D: si piš že to žerou :D stačí mi úplně ten facebook :D prostě ta amerika je jiná :D ale to platí i třeba u TVD a TO…v americe prostě jooo všichni z toho v háji ale tady už tolik ne prostě :D no taky už mi není těch náct :D poslední náctka sice není tak dlouho co jsem ji slavila ale i tak už tam prostě není :D