Psych (Agentura Jasno) Henry Spencer

Henry Spencer

Henry Spencer

Henry jako bývalý policista je pro Shawna velkým přínosem, i když není z jeho výběru povolání dvakrát nadšený.

Sezóny 8
2006 - 2017

Vysloužilý policista Henry Spencer, neskrývá svou nevoli k Shawnovu novému obchodnímu podnikání. Po letech strávených trénování svého syna sledovat a analyzovat jako detektiv, Henry nechce věřit, že by Shawn raději promarnit svůj obrovský talent až na spodní příčce potravního řetězce v trestním řízení … jako médium.


(Foto: USA Network)


Pro Henryho to jen doplňuje dlouhou spirálu zklamání, během které se rozpadl jeho vztah se synem, nebo zůstal přinejmenším napjatý. I když to nedává najevo, snaží se dát vše dohromady a přece jen je skrytě pyšný na Shawnovu dobře odvedenou práci, která mu příležitostně umožňuje stát se znovu součástí detektivní činnosti.

Po té, co Shawnovi občasné manýry přesahují mez nabídne mu velitelka Vicková místo, kde by dohlížel nad externími poradci. Henry však nemá v plánu se vrátit k polici a tak raději zůstává v důchodu, názor změní až když je Shawnův život v ohrožení.

Má odcizeného bratra Jacka, který je podfukář a lovec pokladů. Jeho žena Madeline ho opustila, aby se věnovala své kariéře psycholožky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

Lepšího tatíka si ani přát nemůžete :D.

31.7.2017 | 8:17:24

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Titulky

Epizoda S09E00: Psych: The Movie

cz100%
DOKONČENO

Reklama

8. série

8. série

Reklama