Psych (Agentura Jasno)
93/100 - 47×

Psych(Agentura Jasno)

Při řešení vražd můžete zažít spoustu legrace. A to obzvlášť pokud se vydáváte za medium.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | USA Network | 42 minut
hrají
Dulé Hill (Burton Guster), Timothy Omundson (Carlton Lassiter), Corbin Bernsen (Henry Spencer), Maggie Lawson (Juliet O'Hara), Kirsten Nelson (Karen Vick), James Roday (Shawn Spencer)

Henry Spencer

Henry Spencer

Henry jako bývalý policista je pro Shawna velkým přínosem, i když není z jeho výběru povolání dvakrát nadšený.

Sezóny 8
2006 - 2017

Vysloužilý policista Henry Spencer, neskrývá svou nevoli k Shawnovu novému obchodnímu podnikání. Po letech strávených trénování svého syna sledovat a analyzovat jako detektiv, Henry nechce věřit, že by Shawn raději promarnit svůj obrovský talent až na spodní příčce potravního řetězce v trestním řízení … jako médium.


(Foto: USA Network)

Pro Henryho to jen doplňuje dlouhou spirálu zklamání, během které se rozpadl jeho vztah se synem, nebo zůstal přinejmenším napjatý. I když to nedává najevo, snaží se dát vše dohromady a přece jen je skrytě pyšný na Shawnovu dobře odvedenou práci, která mu příležitostně umožňuje stát se znovu součástí detektivní činnosti.

Po té, co Shawnovi občasné manýry přesahují mez nabídne mu velitelka Vicková místo, kde by dohlížel nad externími poradci. Henry však nemá v plánu se vrátit k polici a tak raději zůstává v důchodu, názor změní až když je Shawnův život v ohrožení.

Má odcizeného bratra Jacka, který je podfukář a lovec pokladů. Jeho žena Madeline ho opustila, aby se věnovala své kariéře psycholožky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dadinka

Lepšího tatíka si ani přát nemůžete :D.

31.7.2017 | 8:17:24

Titulky

Epizoda S09E02: Psych 2: Lassie Come Home

Reklama

8. série

8. série

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama