Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

S01E03: Cover

S01E03: Cover

Alex se konečně dozvídá více o svém otci a jeho minulosti v FBI. V současnosti je to však její matka, kdo sehraje důležitou úlohu poté, co ji Liam přesvědčí, že během televizního vysílání požádá Alex, aby se vzdala. Ve flashbacích pak sledujeme nováčky, kteří se zdokonalují v profilování a snaží se odhalit slabé i silné stránky svých kolegů.

cz sk
11.10.2015
5 750 000
43 minut

Scénář: Jordon Nardino
Režie: Jennifer Lynch

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Remi91

Stále nemůžu přijít na chuť hlavní hrdince. Nějak nežeru tu auru výjimečnosti, co okolo ni budují. Jako postava na mě působí celkem arogantně, vypočítavě. Možná je to způsobeno i herečkou Priyanka Chopra a jejím výkonem nebo ta postava prostě nemá co nabídnout.

5.1.2016 | 0:04:50
Jana13.13

:)

6.12.2015 | 19:58:48
awacs

Já to žeru! :D Jediné, co mi tam vadí je představitelka Alex, ale i tak se nemůžu každý týden dočkat dalšího dílu.

19.10.2015 | 18:41:17
Romix01

Zatím mě to úplně nebere, potřeboval bych tam nějakou sympatickou postavu, které bych mohl fandit, hlavní hrdinka to určitě nesplňuje :)

14.10.2015 | 16:10:02

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama