Quantico
91/100 - 79×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

S01E21: Right

S01E21: Right

V Quanticu panuje všeobecné nadšení, protože nováčci budou už brzy promovat a pak se rozutečou do svých nových působišť. V současnosti Alex zjišťuje, že má sehrát důležitou roli v dalším teroristickém ú­toku.

cz sk
8.5.2016
3 480 000
43 minut

Scénář: Cameron Litvack
Režie: Holly Dale
Hostující herci: Kelly Rutherford, Mark Pelligrino, Marcia Cross, Mandy Gonzalez

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RhaeLin

Díl sám o sobě solidní, ale když už vám podesáté řeknou, že ten člověk, o kterém vám před chvílí tvrdili, že je terorista, je vlastně (opět) jen nevinná loutka, přestane vás to tak trochu bavit. Odhalení moc pěkné, ale už jen čekám, až se z Liama příště vyklube další obětní beránek… Těžko říct, jestli to v konečném důsledku bude sedět všechno dohromady, to bych se musela na všechny díly podívat znovu a to mě už bohužel neláká… Quantico začalo velice slibně, uvidíme, jak skončí. Prostředek chvílemi geniální (midseason finale), pak už lehce meh. Samotný díl bych asi dala spíš 80%, ale jistá frustrace z celého seriálu a konečného odhalení hvězdičku ubírá…

RhaeLin
11.5.2016 | 20:33:28
regina084

Sice jsem to čekala od nějaké 5. epizody, ale stejně mě dost potěšilo, že jsem se nemýlila. :) Dost napínavý díl!

11.5.2016 | 16:10:43
Liss93

Tak jsme se konečně dozvěděli, kdo je terorista. Nevím, z toho věčného čekání jsem už byla tak unavená, že konečné odhalení pro mě šokující nebylo. A musím říct, že kdyby teroristou byla Miranda, bylo by to určitě větší překvapení.

11.5.2016 | 15:59:09
vojtamkv

Hustý!!!!

11.5.2016 | 14:54:06
Lucifrid

TVL!!!!

webmaster, korektor
9.5.2016 | 22:45:58
KevSpa

To neeeee! To se mi nelíbí! Moje oblíbená postava.

webmaster, korektor
9.5.2016 | 10:08:04

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama