Quantico S03E03: Hell's Gate

S03E03: Hell's Gate

S03E03: Hell's Gate

Tým má za úkol ochránit bývalého agenta CIA před šéfem drogového kartelu, proti kterému má svědčit u soudu. V ohrožení se kvůli tomu ocitají všichni členové týmu pro tajné operace.

cz sk
10.5.2018
1 970 000
43 minut

Scénář: Tom Mularz
Režie: Constantine Makris

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Dobré. Ale že je „vrahem zahradník“ bylo jasné hned na začátku… Trochu napětí, promyšleného propleteného děje se zvraty by to opět chtělo.

16.5.2018 | 19:29:56
ali246

Ve druhé sérii jsem se často ztrácela.. třetí je pro mě mnohem lepší :) všechno má svoji logiku a nejsou to zbytečný kraviny.. U tohohle dílu mi bylo teda jasný od začátku kdo je krysa :-D

16.5.2018 | 17:44:04
Jiri007

Dobrý díl, líbílo se mi hlavně jak šikovně dokazal ten svěděk vyrobit zbraň skoro jako Q, rozhovor mezi Alex a Shelby byl taky zajimavý a McQuigg byl taky dobrý.

redaktor
16.5.2018 | 15:55:15
KevSpa

Tentokrát takové trochu nijaké.

webmaster, korektor
13.5.2018 | 17:53:40

Quantico
91/100 - 77×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra (Alex Parrish), Marcia Cross (Claire Haas), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Jay Armstrong Johnson (Will Olsen), Li Jun Li (Iris Chang), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Graham Rogers (Caleb Haas), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Henry Czerny (Matthew Keyes), Jacob Artist (Brandon Fletcher), J. Mallory McCree (Charlie Price), Mark Pellegrino (Clayton Haas), Rick Cosnett (Elias Harper)

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás