Quantico Fotky

Fotky

 • Fotografie z natáčení

  Při natáčení Quantica očividně panuje dobrá nálada. Na většině fotek samozřejmě pózuje indická filmová hvězda a bývalá Miss World Priyanka Chopra, která je hlavním lákadlem seriálu.

  7 0
  19.9.2015 | 21:27KevSpaDiskuze (0)
 • Fotografie z první epizody

  Už za měsíc nás čeká premiéra nového seriálu stanice ABC, který slibuje slušnou dávku napětí. Prohlédněte si fotky z pilotní epizody, na kterých uvidíme naše nové adepty ve výcvikovém středisku FBI.

  11 1
  28.8.2015 | 21:03KevSpaDiskuze (11)
 • Propagační fotografie herců

  Podzimní novinka Quantico se nám pomalu blíží. Přinášíme vám promo fotky hereckého obsazení, na kterých je i Dougray Scott, jehož nakonec nahradí Josh Hopkins.

  5 0
  1.8.2015 | 14:30KevSpaDiskuze (0)

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás