Quantico Blair Underwood hvězdnou posilou druhé série

Blair Underwood hvězdnou posilou druhé série

Blair Underwood hvězdnou posilou druhé série

Tvůrci druhé řady Quantica hlásí příchod dalšího nového herce. A není jím nikdo menší než Blair Underwood, kterého jsme naposledy mohli vidět v Agents of S.H.I.E.L.D., tedy dalším seriálu stanice ABC.


10 0
5.7.2016

Po obsazení Russella Toveyho tu máme další známou televizní tvář, která se připojí ke stávajícímu ansámblu ve druhé sérii. Blair Underwood má na kontě role v seriálech Ironside, The Event, In Treatment či Dirty Sexy Money. Naposledy jsme ho mohli vidět v Agents of S.H.I.E.L.D. jako Andrewa Garnera.


Ve druhé řadě Quantica si zahraje charismatického agenta CIA Owena Halla, od kterého by se každý nováček chtěl učit. V rámci námětu seriálu je ovšem pravděpodobné, že jeho role „učitele“ možná nebude tou jedinou a tak jako mnoho jiných postav bude i on něco skrývat. Tvůrce Quantica Joshua Safran nešetřil na adresu Blaira Underwooda chválou: „Je to ten typ herce, pro kterého je radost psát scénáře. Neexistuje nic, co by nedokázal zahrát, ať už je to romantická komedie, depresivní drama nebo akční thriller. Těšíme se, že pro něj vytvoříme roli, ve které bude moci ukázat svůj široký herecký rejstřík a obrovské charisma.“

Diskuze /1

Lucifrid

Mňáááu <3

webmaster
5.7.2016 | 22:23:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás