Quantico Co jsme se dozvěděli ve dvanáctém díle a co nás čeká dál

Co jsme se dozvěděli ve dvanáctém díle a co nás čeká dál

Co jsme se dozvěděli ve dvanáctém díle a co nás čeká dál

Byla to Dayana, kdo unesl Willa? Dají se Shelby s Léonem dohromady? A kdy se dozvíme, proč skončil Owen ve vězení? Tvůrce Josh Safran rozebral s Entertainment Weekly nejnovější epizodu FALLENORACLE a prozradil, co nás čeká dále.


11 0
18.2.2017

Začneme s Carly a její zradou. Jen, aby bylo jasno, je definitivně mrtvá?
Mrtvý v Quanticu znamená mrtvý.

Patří skutečně mezi AIC? A pokud ano, proč jste se rozhodl odhalit její spojení teď?
Patří a je těžké vysvětlit proč. Pokud se podíváte na děj na Farmě, Sebastian hledá záchrannou síť tak, aby si nemusel přiznat pravdu o sobě, a tu zajistila Carly. On jí věřil, ale na druhou stranu, v deváté epizodě vidíme, že ji dostal jako cíl. Ať už to určil kdokoli, byl to plán mezi Carly a tou druhou osobou dostat se k Sebastianovi blízko a odpoutat pozornost CIA. Byla podstrčená od začátku. Dal se s ní dohromady, aby nemusel řešit svůj problém, ale taky to s ním zamávalo. Je to jako dvě strany jedné mince a on spěje k psychickému zhroucení.


Na konci epizody je Sebastian sám na pokraji smrti. Ale na Farmě je to on, kdo málem uškrtí Harryho. Zabil by ho, pokud by Dayana nezasáhla?
Řekl bych, že ano. Myslím, že chtěl tak moc zabít tu část sebe, kterou představuje Harry. A Harry v tu chvíli sám věřil, že by měl umřít za věci, které udělal. Takže je to složité.

Co vás přimělo napsat tak komplikovaný vztah?
Je to tak trochu osobní příběh. Znám nemálo lidí, kteří zápasí se svou sexualitou a nemálo lidí, kteří s ní zápasí ve vztahu s náboženstvím. Vzešlo to z toho, a nejsem to jen já, hodně scenáristů o tom mluví. Byl to pro nás důležitý příběh. Letos jsou v podstatě všechny příběhy o vězeních, ve kterých nás drží naše víra, původ, ekonomická třída nebo vzdělání. Takže všechny postavy mají svoji kolonku a pro Sebastiana je to tahle.

Co se Owena týče, byla jsem přesvědčená, že v tomto díle se ukáže, proč skončil ve vězení, ale nejspíš to bylo jen rozptýlení, a tato epizoda nemá nic společného s tím, proč ho zavřeli.
A víte co? Má, ale pochopíte to až příští týden. Má to přímou spojitost s tím, proč ho zavřeli.

A co Shelby a Léon? Uvidíme je ještě někdy jako pár?
Ne. Shelby tu měla scénu s Nímou, kde jí říká, že se do něj zamilovala, ale to je vše, je konec. Byl to její pracovní cíl, ale je konec. Léon na Farmě už nebude, tak jsme to nechali být. Myslím, že León a Shelby pro sebe nejsou stvořeni. Nikdy být neměli, ale jejich city byly určitě vzájemné. Ale byla to práce.

Uvidíme scénu, ve které si promluví o tom, co se stalo?
Jejich vztah se bude v seriálu určitě ještě řešit, ale ne mezi těmi dvěma.

Přesuňme se k rukojmím. Předpokládám, že Will a Dayana jsou teď spolu uvnitř krizové zóny.
Ano. Předpokládá se, že Dayana zajala Willa.

Lže Lydie, když říká, že ty disky schovala a kde celou dobu byla?
Ne, schovala je.

Dobře, a Alexin úkol je vrátit se tam a najít Dayanu. Znamená to, že Lydia pracuje s Dayanou, nebo posílá Alex proti ní?
To nemůžu říct. Je to dobrá otázka a také otázka děje třinácté epizody. Nezapomněli jsme na to, nehodili jsme to jen tak do placu. Zapadá to tam. Mimochodem, příští díl se bude odehrávat převážně v přítomnosti.

Uvidíme ještě i Farmu?
Uvidíme, ale asi v polovině minulost dožene přítomnost a pak už budeme pokračovat jen přítomností.

Uvidíme ještě Claire a Shelby?
Ano. Mohu jen říct, že Claire je v následující epizodě velmi nápomocná. Vše se vyjasní a žádná otázka nezůstane viset ve vzduchu, kromě jedné zápletky, o které Claire mluví na konci dílu. Ta debata je hnací silou pro posledních devět dílů.

Na konci epizody objevili Alex s Owenem doupě, ve kterém jsou fotky všech nováčků. Můžete prozradit, jak to zapadá do celé série?
Odpověď na to najdete v prvním díle druhé série, ale vysvětlení se dočkáte i v tom následujícím. V tomto díle se nepředpokládá, že byste si to měli spojit, ale až se příští týden identifikuje tělo, dojde vám souvislost.

Známe toho člověka, který zemřel při výbuchu?
Ano. Není to žádná z hlavních postav, ale je to někdo, koho známe.

Ještě na něco bychom si měli dát příští týden pozor?
Ve třinácté epizodě věnujte pozornost posledním dvěma slovům. Ta jsou velmi důležitá.

Foto: ABC

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás