Quantico Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

V předposlední epizodě jsme se dočkali odhalení zrádce a tvůrce Josh Safran v rozhovoru pro Entertainment Weekly poodhalil své myšlenkové pochody a naznačil, co nás ve finále první řady čeká a co ne.

14 0
14.5.2016

Než se dostaneme k Liamovi, přežila Miranda?
To se dozvíte v příští epizodě. Ještě není po všem, krveprolití neskončilo.

Proč si s sebou nevzala nějaké agenty? To v FBI nikomu nevěří?
Miranda je podle mě velice schopná agentka. Liam má být ve Washingtonu, takže proto věřila, že tam nebude. Ale ukázalo se, že je v New Yorku. Také nechtěla nikoho ohrozit, dokud si nebude naprosto jistá, že to je Liam.


Minulý týden jste udělali falešný hlas z Drewa. Teď je to Liam. Je Hlas opravdu on?
Ano.

Už dříve jste řekl, že ve finále se dozvíme „proč“ a „jak“, ale řekněte nám už teď, proč dávalo smysl už od začátku, že je Liam terorista?
Můžu říct jen to, že jsem to věděl od samého začátku a když se pozorně podíváte, je to jasné z každého slova, které k nováčkům pronesl. Omaha a Chicago se možná zdály nahodilé, ale nebyly. Snažil se Alex dostat pryč a pak zase obrátil, ve finále se k tomu ještě dostaneme.
Někteří lidé nadávali ve stylu „Pokud to nebude někdo z nováčků, budu naštvaný,“ protože jsme to nadhodili, ale pravdou je, že já tou cestou jít nemohl. Liam s Eliasem byli ti, kdo zavolali a dali ten tip, že jde o nováčka, ale ten tip to měl hodit na Alex a to je celé. Liam cítí, že jsou jeho činy oprávněné a ve finále se dozvíte proč.

Ve finále uvidíme, proč se spolu Alex a Ryan přestali bavit.

Proč jste neudělali teroristu z některého nováčka? Přemýšleli jste o tom, že byste váš plán změnili?
Ano. Dost jsme o tom mluvili, ale jde o to, že když slyšíte „proč“, je to víc o tom, že to má být varování před tím, kým můžeme být. Všechna naše tajemství, která si neseme s sebou, jak a zda se s nimi vyrovnáme, to z nás dělá člověka, kterým jsme. Takže nám přišlo, že bychom to rádi odvyprávěli takhle.

Kdy Josh Hopkins zjistil, že je celou dobu terorista on a jak na to reagoval?
Řekl jsem mu to, když jsme točili 18. epizodu. Je to bezva chlap, vzal to skvěle. Dávalo mu to smysl a ty poslední epizody si natáčení užil s vědomím toho, že to ví.

Proč jste mu to neřekl dřív?
Popravdě jsem měl několik důvodů? Nikdy nevíte, zda nepřijde něco, co vás nedonutí změnit názor a celé to předělat. Byli jsme si dost jistí tím, že Liam je Hlas, ale nepřišlo nám fér to říci jen jemu. A také jsem toho názoru, a Josh by se mnou jistě souhlasil, že kdyby znal pravdu, mohlo by to nějak ovlivnit jeho hraní, ač nevědomě. Když natáčíte film, tak to s sebou nesete jen tři měsíce, ale u seriálu jde o devět měsíců, takže si jednou můžete říct: „Počkat, když jsem ten terorista, neměl bych tuhle scénu zahrát jinak?“ Nechtěli jsme, aby se tím zabýval.

Jasně, nechtěli jste, aby nad tím každou epizodu přemýšlel.
Přesně. A také tu byly okamžiky v přítomnosti, které neměl všechny ještě domyšlené. Je to záludné.

Pokud Shelby přežije, honu na své rodiče jen tak nezanechá.

Když už se o tom bavíme, jak dlouho to Liam plánoval? Zjistíme to brzy?
Během prvních pěti minut finále se dozvíme „jak“ a během zbytku epizody pak „proč“.

Abychom si to ujasnili, co se dělo v minulé epizodě s Drewem? On v tom prsty neměl, nevěděl, co Alex nahraje z té flashky do počítače Ryanovi, že? Udělal jen to, co mu řekl Hlas.
Ano, Drew vykonával příkazy Hlasu a ano, jeho rodina byla v ohrožení. Hlas mu dal na vybranou, buď on a jeho rodina, nebo Alex či Ryan. Jelikož Drew nemá rád Ryana, vybral jeho. Hlas ho donutil si vybrat.

Co se týče minulosti, Shelby se nepovedlo dostat rodiče. Bude tento příběh v druhé řadě pokračovat, stane se hlavní nosnou linkou?
Pokud Shelby finále přežije, bude to k její postavě neodmyslitelně patřit.

A ohledně ní a Claytona, tohle je dalo dohromady a to spojilo obě časové osy, že? Viděli jsme, jak se dala dohromady s Claytonem.
Ano, je to začátek jejich příběhu, kde ona nesnáší Caleba a už ho nikdy nechce vidět a zárověň chce dostat své rodiče. O Claytonovi ještě uslyšíte, ale už ho neuvidíte. Pro něj už je to konec.

Brandona a Iris se ve druhé řadě už nedočkáme.

Uvidíme ještě spojování časových os u jiných postav? Co třeba Ryan, který odmítl Liama a přesun do Washingtonu a v pilotu jsme ho našli zraněného v Alexině apartmá. Uvidíme, jak se tam dostal? Co ostatní postavy?
Rád bych řekl, že ano. Některých věcí se nedočkáme, třeba Iris a Brandona, kteří se v budoucnosti neukážou, ale jsou agenty FBI. Uvidíte, proč se spolu přestali bavit Alex a Ryan. Většinu se nám povede uzavřít, ale jedné věci se nedočkáme. A to jak se dali dohromady Ryan a Natalie, ač jsme to zamýšleli. Ve scénáři to původně bylo, ale cítili jsme, že to je jasné. Z Quantica odešla za svou dcerou, pak se vrátila, školu dodělala a k Ryanovi se dostala přidělením na tu samou pobočku, kde se následně sblížili.

Diváci si tedy budou muset spojit některé věci sami. Chtěl byste k finále říci ještě něco?
Jsem na finále opravdu hrdý a myslím, že se nám to povedlo dobře zkombinovat. Bál jsem se toho, že lidi budou nadávat na Liama, že chtěli jako teroristu nováčka. Ale tím, jak jsem věděl, že to bude on, tak mi ten konec dává větší smysl a celé to do sebe zapadne. Posledních 30 sekund finále nás hodí do druhé řady a já jsem hodně zvědavý, co si o tom budou lidé myslet. Řeknu jen tohle: „Vemte si kapesníky.“

Foto: ABC

Zdroj: Ew.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás