Quantico Co víme o druhé řadě Quantica

Co víme o druhé řadě Quantica

Co víme o druhé řadě Quantica

Druhé série se dočkáme až na podzim, ale už teď víme, kam se přesouvá natáčení. A hlavně známe novou hereckou posilu, kterou bude Russell Tovey.


14 0
3.6.2016

První ohlášenou posilou druhé série je britský herec Russell Tovey. Ten je známý z řady seriálových rolí, ať už z britského Being Human či Looking a Banished. Tvůrce Quantica Josh Safran vytvořil postavu Harryho Doylea přímo pro něj a popisuje ho jako rošťáka a požitkáře, který nemá problém svést něčího manžela a pak mu vybrat kapsy. Josh Safran doufal ve spolupráci s Russellem dobrých deset let, poté co jej viděl v The History Boys, takže napsat mu roli přímo na tělo pro něj bylo splněným snem.


Natáčení Quantica se přesouvá do New Yorku

Ačkoli se velká část první série odehrávala v New Yorku, rozhodně není ve zvyku, aby se přímo tam seriály natáčely. Zatímco pilotní díl se natáčel v Atlantě, zbytek první řady vznikal v kanadském Montrealu. Produkce druhé řady, která bude mít 22 epizod, se nyní přesouvá do New Yorku, kde mají tvůrci v plánu utratit zhruba 68 milionů dolarů a bude tu vytvořeno minimálně 300 pracovních mís­t.

Producent Quantica Mark Gordon k tomu řekl: „Od mých filmových studií na Newyorské univerzitě jsem si v New Yorku přál natáčet seriál. Už se nemůžu dočkat spolupráce s těmi nejtalentovanějšími lidmi od filmu a televize. Tohle město miluji.“

Diskuze /2

Blahar

Allons-y, Alonso! :D

#2 Liss93
překladatel
4.6.2016 | 7:50:16
Liss93

#1 Blahar: Mohl by hrát pilota, když už zkušenosti má :D

4.6.2016 | 13:09:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás