Quantico Do Quantica dorazí Anne Heche

Do Quantica dorazí Anne Heche

Do Quantica dorazí Anne Heche

Tvůrci podzimního hitu vytahují další trumf z rukávu. V seriálu přivítáme hostující hvězdu Anne Heche. A koho si tu zahraje?

13 0
22.10.2015

Anne Heche jsme naposledy mohli vidět v minisérii Dig, kde si zahrála šéfku pobočky FBI v Jeruzalémě. U FBI ale ještě chvíli zůstane, protože v Quanticu ji na podzim uvidíme v roli Dr. Susan Langdon, bývalé agentky FBI a soudní lékařky, aktuálně úspěšné spisovatelky. Do Quantica přijde vést seminář zaměřující se na problematiku sériových vrahů, jejich identifikace a způsobu, jak je dopadnout. Ale jak už je v této seriálové novince zvykem, i ona zřejmě před ostatními něco skrývá.

Diskuze /2

Nameless1

No jo, kostlivce ve skříni má každý, postavy v Quanticu mají akorát větší skříně :-)

redaktor
22.10.2015 | 15:29:59
Ptolemai

Tak na Anne se moc těším! :)

22.10.2015 | 17:20:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás