Quantico Dočkáme se románku mezi Alex a Owenem?

Dočkáme se románku mezi Alex a Owenem?

Dočkáme se románku mezi Alex a Owenem?

Tvůrce Quantica Josh Safran rozebral stejně jako každý týden poslední epizodu a naznačil, co nás čeká v té další. Schyluje se mezi Alex a Owenem k něčemu? A jaká je budoucnost jednotky?


10 0
1.5.2017

Caleb pomůže Shelby odstrčit Claye a poté odchází. Jak si ten vztah teď stojí?
My scenáristé jsme na to spárování reagovali stejně jako nyní fanoušci, že se Shelby samozřejmě nemůže zamilovat do dalšího Haase. Ale Shelby se bude sama sebe ptát: ‚Můžu nebo nemůžu?‘ Clay je pro Shelby ten pravý, ale myslím, že oba cítí, že se potkali v nesprávný čas. Bylo pro nás důležité, aby spolu hned neskončili v posteli, jako to udělala s ostatními, a pokud jde o Claye, tak aby nezapomněl na její minulost. Clay ví, že s Calebem nejspíš nespala a Shelby ví, že to ví, ale stačí ta představa, že se to mohlo stát.

Rozhodovali jsme se, jestli nevystřihnout tu větu 'Zařiď, ať tě zase nenávidím‘, ale přišlo nám, že to Hunter řekl tak přesvědčivě, že jsme se rozhodli ji tam nechat. Je to také nápověda pro diváky, aby si v další scéně uvědomili, co se děje.


Co se týče Maxine, vyhrotí se ta situace? Hodně ho podezírá a tuší, že jí Clay neříká všechno.
Určitě tam zápletka je, ale Maxine je jako Sasha. Všichni sledujeme ohlasy na internetu a lidé čekají, až se ukáže, že někdo skrývá svoji temnou tvář. Ale to my už neděláme. Maxine je dobrý člověk a stejně tak jím byla Sasha. Clay a Shelby jsou jimi také, jen je to s nimi složité. Takže Maxine se nechystá provést něco zlého, ani Caleb. Takže ano, řekl bych, že se to vyostří, ale vyřeší to jako dospělí. Nebudou si navzájem podrážet nohy.

Jednotka se rozpadá. Ryan s Shelby byli prozrazeni. Co je čeká v budoucnu?
Ryan a Shelby byli prozrazeni, takže v příštím díle budou zavřeni na Farmě. Jednotka je skutečně roztříštěná a nevím jistě, jestli se ještě někdy dají dohromady. Alex se infiltrovala ke spolupachatelům a ve dvacátém díle bude muset prokázat, že není v utajení. Když bude schopna prokázat, že má dobré úmysly a až tým zjistí, kde je, způsobí to neshody, takže už to v týmu nebude stejné jako dřív. Závěr dvacáté epizody je nejspíš nejdojemnějším momentem této série.

Co tím myslíte?
Rýpeme se v čerstvé ráně. Natáčení bylo pro všechny velmi těžké. Je to dojemné, a to nejen díky písničce „Liability“ od Lorde. Ta písnička rozesmutní každého, ale celá sekvence je dojemná. Na konci příštího dílu dojde k velké změně, proto je to zčásti tak dojemné.

Jste skoro na konci série. Zdá se, že Owen a Alex jsou poslední nadějí na zničení spolupachatelů, a vypadá to, že to mezi nimi jiskří. Máte v plánu dát je dohromady jako pár?
Měli jsme to v plánu, ale ustoupil jsem od toho. Mělo se to tím směrem ubírat, ale chtěli jsme to pořád nechat otevřené a zkoušet, jak daleko by to mohlo zajít. Ale jelikož finále druhé série musím naplánovat jako finále seriálu – protože o osudu třetí řady stále nebylo rozhodnuto – nechtěl jsem, aby to tak skončilo. Šel jsem za Priyankou a Blairem s tím, že bychom je dali dohromady, ale nakonec z toho uděláme jen takové náznaky. Už mezi nimi není vztah instruktor – studentka, ačkoli o tom na začátku osmnáctého dílu vtipkovali.

deváté epizodě se měli políbit, ale nakonec jsme to vystřihli. Když byl v hotelovém pokoji opilý, řekla mu, že ženy už nemusí používat tělo, aby dostaly, co chtějí. A zašla tak daleko, že ho políbila, aby mu dokázala, že víc toho udělat nemusela. Ale vystřihli jsme to, protože jsme nechtěli, aby to byl začátek románku.

Foto: ABC
Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás