Quantico Henry Czerny se vrátí ve druhé sérii

Henry Czerny se vrátí ve druhé sérii

Henry Czerny se vrátí ve druhé sérii

Poprvé se nám představil v roli agenta CIA v závěru samotného finále první série, jeho návrat ale nebyl jistý. Nyní víme, že Henryho Czernyho budeme pravidelně vídat i ve druhé řadě Quantica.


6 0
29.7.2016

Až dosud byl návrat Henryho Czernyho velkou neznámou. Na konci finále první řady se představil jako agent CIA, jenž se snažil zlanařit Alex Parrish, aby šla pracovat pro CIA. Řada diváků byla jistě zvědavá, zda se postava Matthewa Keyese v nové sezóně vrátí. Těšit se na něj nakonec můžeme v jedné z významných vedlejších rolí. Kanadský herecký veterán Henry Czerny patří mezi známé tváře jak na filmovém, tak televizním poli. Ačkoli většinou ztvárňuje vedlejší role, je v nich nepřehlédnutelný. Znát ho můžete například ze seriálů Revenge či The Tudors. Jelikož se často objevuje v rolích záporáků, lze očekávat, že Quantico nakonec nebude výjimkou.

Foto: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás