Quantico Kdo je zrádce po epizodě Go?

Kdo je zrádce po epizodě Go?

Kdo je zrádce po epizodě Go?

V sedmé epizodě se dozvíme zejména to, že pokud by nebylo Shelby a Alex, budoucnost Caleba a Ryana jako agentů FBI by byla značně nejistá. A také víme, že v nové epizodě se můžeme těšit na dosud největší zvrat v seriálu.


14 0
16.11.2015

Natalie Vazquez

Jak se v této epizodě ukázalo, loyalita k zaměstnavateli je pro ni víc než loyalita k příteli a spolužákům, není proto divu, že si ji vzal Liam do party. Když však jde opravdu do tuhého, tak její srdce na okamžik roztaje, i když to znamená neuposlechnutí rozkazu. Jak asi bude Liam reagovat, až se to dozví? Nebo to Natalie zatají? Nebo se pokusí Liama přesvědčit o tom, že Alex je nevinná?
Pravděpodobnost: 10 %

Natalie Ryana a Shelby nahlásila Liamovi, ale v důležité chvíli Alex pomohla.


Simon Asher

Simon se po zjištění, že Nimah má dvojče, otřepal z šoku a první, co ho napadlo, byla pořádná pomsta. To mu snad ale Miranda vymluvila. Pak se ukázal při zkoušce, když se pokusil deaktivovat bombu nastrčenou spolužákem v učebně. Na rozdíl od analytika Eliase tak uspěl. Jak už ale víme z předchozích epizod, z akademie ho ale nakonec také vyhodí. Simon se Mirandě zmíní o divadelní hře Hapgood, kterou mu situace s dvočaty jako tajnými agenty připomněla. Nechali se touto hrou autoři seriálu nějak inspirovat? Po odchodu z akademie se s dvojčaty neviděl pravděpodobně nekolik měsíců, a když se pak opět setkal s Rainou, bylo znát, že mu není lhostejná.
Pravděpodobnost: 50 %

Simon ve zkoušce zazářil, i když se mu bombu zneškodnit nepodařilo.

Shelby Wyatt

Shelby se v sedmé epizodě osobně seznámí s Calebovým otcem, není to ovšem za okolností, jaké by si přála. Z poněkud trapné příhody se ale stane humorná historka, se kterou se po přibarvení svěří kámošce Alex. A taky Calebovi pomůže k vysněné kariéře zvláštního agenta. V současnosti pomáhá Alex s Ryanem a Simonem najít Rainu a poté, co vtrhne Natalie s týmem do bytu, kde se dvojčata skrývala, bude pravděpodobně zatčena. Jak na tuto „zradu“ bude reagovat Clayton?
Pravděpodobnost: 50 %

Shelby pomáhala Alex a teď je v bryndě. Pomůže jí Clayton?

Brandon Fletcher

Fletcher nepatřil mezi hlavní postavy, ale v sedmé epizodě měl roli dost zásadní. Měl totiž tajné poslání, o kterém se jeho spolužáci neměli dozvědět, dokud nenastal ten pravý čas. Tajně nainstaloval v učebně bombu a když se při zkoušce přišlo na to, že on jediný byl Mirandou vynechán, odešel z místnosti a své spolužáky tam zavřel. Pokus o deaktivaci falešné bomby pak znamenal úspěšné složení zkoušky a ti, kteří utekli, byli z akademie vyhozeni. Je ale zvláštní, že si nikdo z Fletcherových sousedů nevšiml, že ten papír nedostal, vždyť od sebe seděli sotva půl metru a i kdyby oba hleděli přímo před sebe, museli si toho všimnout.
Pravděpodobnost: 10 %

Brandon hrál hlavní roli během důležité zkoušky nováčků.

Dvojčata Nimah Amin a Raina Amin

Po úspěšně složené zkoušce na akademii se dvojčata dohodnou s Mirandou, že bude lepší ostatním říct, jak se věci mají, a tak se taky stane. Jejich spolužáci jsou v šoku a patrně nás čekají ještě zajímavé scény. Když po útoku Simon s Alex dorazí k Raině, zjistí, že dvojčata mají za úkol sledovat a infiltrovat teroristickou skupinu, která sídlí v domě naproti. Nimah se však už nějakou dobu Raině neozývá a nechodí se vyměňovat, Raina proto začne mít o sestru obavy. Pomocí Simonovy termovize zjistí, že Nimah zřejmě žije, tak se ji Raina pokusí osvobodit. Vejde do domu plného teroristů a předstírá, že byla na nákupu. Nicméně akce to byla úspěšná a dvojčatům se nakonec z osidel teroristů povede utéct.
Pravděpodobnost: 5 %

Raina má strach o svou sestru a Simon zase zájem o Rainu.

Caleb Haas

Caleba na akademii navštíví jeho otec a v podstatě mu řekně, že když neudělá zkoušku, dostane spoustu peněz na cokoli, co bude chtít dělat, jen aby nedělal ostudu FBI. Většina lidí by na to asi s radostí kývla, ne tak Caleb, který chce otci dokázat, že má na to, aby pracoval pro FBI. K jeho vysněné pozici agenta mu nakonec výrazně pomůže Shelby, která se za něj u Claytona přimluví. Proto je pochopitelné, že ho tak sebere, když zjistí, že Shelby a Clayton jsou milenci.
Pravděpodobnost: 40 %

Caleb svému otci ukázal, že na akademii patří.

Alex Parrish

Na akademii se Alex těžce vyrovnává s tím, že Ryan zklamal její důvěru, protože jí neřekl o tom, že byl zvláštní agent s úkolem ji tajně sledovat. A ačkoli ho toho úkolu Liam už zprostil, na věci to nic nemění. Díky tajnému sledování Liama toho však na něj Alex ví už docela dost. Vyloží před ním karty na stůj a nabídne mu, že se přestane hrabat v jeho soukromí výměnou za to, že Ryanovi vrátí odznak. A Liam na dohodu přistoupí, takže má evidentně co skrývat.
Pravděpodobnost: 0 %

Alex na hledání pravdy není sama, už má v týmu další bývalé spolužáky.

Ryan Booth

Na akademii získal díky intervenci Alex zpátky odznak zvláštního agenta. V budoucnu to bude zase on, kdo bude Alex pomáhat a chránit ji, bohužel to kvůli ní několikrát schytá. Ale je to voják zvyklý se přes leccos přenést, takže kulka do ramene a kulka do břicha pár dnů nato ho zas tolik nerozhodí.
Pravděpodobnost: 10 %

Ryan s Shelby přišli o své krytí a Ryan je teď na útěku s Alex.

Elias Harper

Elias neuspěl ve zkoušce, která byla pro analytiky tou poslední. Tudíž neabsolvoval a byl z akademie vyhozen. Jelikož se před nástupem do Quantica vzdal hodně lukrativního místa, je možné, že ač nebude hlavním strůjcem teroristického útoku, mohl by s jeho přípravou pomáhat, aby se tak pomstil.
Pravděpodobnost: 40 %

Elias bohužel poslední zkoušku nezvládl, a tak musel z akademie odejít.

Napište nám v komentářích své názory na nováčky, kdo je podle vás zrádce a tipněte si také v anketě.

Kdo je zrádce po epizodě Go?

42%
23%
15%
8%
4%
4%
4%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
26 hlasů

Fotografie: ABC

Diskuze /7

Lucifrid

Za vším stojí rodina Haasů! Bůhví, kdo se ještě objeví, až nám představí mamču. Sestra? Dědeček? Bratranec z třetího kolene?

#2 Nameless1
webmaster
16.11.2015 | 2:15:58
Nameless1

#1 Lucifrid: Přesně to jsem si říkal taky :-)

webmaster
16.11.2015 | 10:26:35
Amper

Beztak to bude Alex, která byla nějak zdrogovaná a teď si už nic nepamatuje :D

#4 Ptolemai #5 Lucifrid #6 FaNTa
16.11.2015 | 11:59:08
Ptolemai

#3 Amper: to by bylo moc i na mě :D

16.11.2015 | 12:35:07
Lucifrid

#3 Amper: Asi bych se ani nedivila, dneska je v seriálech možný všechno. Ale vzhledem ke statusu Chopry v Indii a k tomu, jak je tam seriál sledovaný, si to netroufnou :D

webmaster
16.11.2015 | 15:49:46
FaNTa

#3 Amper: Jestli to bude Alex tak mě režisér kompletně zabije. To by byl největší zvrat, který jsem kdy viděl v jakémkliv serialu.

#7 Bastian0389
17.11.2015 | 14:46:15
Bastian0389

#6 FaNTa: Trochu OT, ale pre mňa bol najväčší twist aký som videl v Lost S03e23. To ma totálne zabilo, aj keď som si o tom prečítal dopredu spoiler, ale nechcel som tomu veriť :)

Inak nech už bude zradcom ktokoľvek, nie je nejaký veľký priestor na prekvapenia…Predsa len, diváci upodozrievajú úplne každého a to, že by to bola nejaká postava, ktorá sa tam ešte ani neobjavila by bola pekná rana pod pás od tvorcov.

18.11.2015 | 16:33:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás