Quantico Kdo je zrádce po epizodě God?

Kdo je zrádce po epizodě God?

Kdo je zrádce po epizodě God?

Šestá epizoda pojednávala o sledovacích technikách a o tom, že jsme sledováni prakticky na každém kroku, aniž bychom o tom věděli. FBI má totiž své oddělení, které vás bude mít v hledáčku, pokud budete na webu třeba protestovat proti prezidentovi USA, takže pozor na to.


12 0
9.11.2015

Alex Parrish

Alex pochopí, že skutečnou pravdu o svém otci se nikdy nedozví. Jak to ovlivní její další pobyt na akademii? Také zjistí pravdu o Ryanovi a vymění si pokoj s dračicí Natalií, která nelení a samozřejmě využije příležitosti. A v neposlední řadě nechá Alex u Liama v kanceláři štěnici a ve volném čase ho sleduje, což je dobře, protože k ní není upřímný a jí už to zřejmě došlo.
Pravděpodobnost: 0 %

Ryan Booth

V Quanticu se díky cvičení, kdy měli studenti za úkol sledovat Mirandu, provalí, že Ryan byl na akademii nasazen Liamem, aby sledoval Alex. Odnese to jejich vzájemný vztah, nicméně díky tomu, že si Alex vymění místo s Natalií, se mu začne rýsovat vztah nový. Po útoku si Ryan v telefonu uložil Alexino číslo pod jménem svého šéfa Liama O'Connora. Natalie to ale nakonec prokoukne a Liama varuje. V dalších dílech to pro Ryana bude mít jistě nepříjemné důsledky a Alex to opět zkomplikuje už tak dost komplikovaný život.
Pravděpodobnost: 10 %


Alex se dozvěděla o Ryanovi pravdu. Dokáže mu odpustit?

Natalie Vazquez

Natalie je zatím snad jediná ze spolužáků z Quantica, kdo o vině Alex nepochybuje a Alex ani Ryan ji nedokázali přesvědčit o opaku. Dělá vše, co je v jejích silách, aby Alex dopadla, což velmi zvyšuje pravděpodobnost, že by tím zrádcem mohla být ona. Klidně to mohla být ona, kdo postřelil Ryana. Ale všechno by to zorganizovat ani provést nedokázala, takže kdyby byla tou teroristkou ona, potřebovala by nějaké spojence. Na akademii sice za miss sympatie rozhodně nebyla, své milence si nicméně vybírala velmi strategicky – před Ryanem randila s Brandonem Fletcherem, nejbohatším nováčkem z ročníku. Pokud jde o její motiv, kromě toho že nesnáší Alex, nemá v podstatě k útoku jiný důvod, nebo o něm zatím nevíme. Jedině že by v Texasu navázala dohodu o spolupráci s kartely, které tam jako policistka vyšetřovala. Navíc byla členkou policie a je tudíž vycvičena k tomu, aby pomáhala a chránila, nikoli pozabíjela stovky nebohých civilistů. Nicméně působí citově velice chladně a po zákazu styku s vlastním dítětem mohla o motivaci k pomáhání a chránění přijít. Stále také ještě nevíme nic o důvodu, proč si za ucho lepí falešnou jizvu.
Pravděpodobnost: 20 %

Natalie zjistila, že Ryan pomáhá Alex a nahlásila ho Liamovi. Přežije jejich vztah?

Simon Asher

Simon si dokázal získat Eliasovu důvěru i srdce Rainy. A v momentě, kdy to už vypadalo velice nadějně, se to zase pokazilo a Simon v šoku skončí zamčený u dvojčat v pokoji. Po bombovém útoku je pro Alex nepostradatelným pomocníkem a podaří se mu do počítače, se kterým pracuje Caleb, nainstalovat program, díky kterému může Alex sledovat, na co se Caleb dívá a co dělá. A všichni tři přijdou na to, že pár dní před útokem se na místě činu objevilo minimálně jedno z dvojčat, což Simonovi velkou radost neudělá.
Pravděpodobnost: 50 %

Simon odhalí tajemství dvojčat. Zapříčíní to něčí odchod z akademie?

Dvojčata Nimah Amin a Raina Amin

Když na se přednášce o sledovacích technologiích zaměří skrytá kamera na jedno z dvojčat, je vidět, jak hledí na Simona. Časem dojde k tomu, že se Simon Nímě/Raině svěří s tím, že ve skutečnosti není gay. Raina s ním má problém, protože je konzervativnější, takže požádá Nímu, aby ho odpálkovala, pokud by zase dělal návrhy. Ta však místo toho pozve Simona k Raině do pokoje. A Raina zřejmě podlehne všeobecně uvolněné atmosféře, protože je neustále svědkem toho, jak si holky špitají, jak je to s těmi chlapy báječné. Odhodí tedy své zábrany i svůj šátek a oddá se Simonovi. Když pak ale jednou Simon vkročí do pokoje dvojčat bez pozvání, zastihne je tam obě a zpanikaří, ony zpanikaří také a Simon v tom zmatku zavadí hlavou o skříň. Zatímco je v bezvědomí, jedna sestra ho zamkne do pokoje a druhá běží pro Mirandu. Dvojčata mají tedy zaděláno na pořádný průšvih.
Pravděpodobnost: 5 %

Caleb Haas

I když to pravidla FBI zakazují, po útoku se přihlásí do služby a pracuje na stejné operaci společně se svým otcem. Před útokem totiž zjistil, že má jeho tatík aférku. Vydal se za ním proto do New Yorku, aby zjistil, s kým se vídá. Díky přístupu k materiálům z kamer zjistí, že milenkou jeho otce je Shelby, což mu zlomí srdce. Vypadá to, že Caleb bere vztah s Shelby vážně, ona ho má však jen za rozptýlení na cestě za panem pravým. Tím by mohl být jeho otec Clayton, který je bohatší, zkušenější, výše postavený a jako manžel už aspoň trochu prověřený. Otec Calebovi způsobuje komplex méněcennosti, takže když synáček po bombovém útoku zjistí, jak se věci mají, dokonce mu ukápne i slza či dvě. Není to tedy člověk bez emocí a Shelby měl opravdu rád, protože podléhal dojmu, že je to jediná osoba, která mu věřila. Caleb se na Shelby v Quanticu tak moc upnul, také na ni velice žárlil a když zjistil, že se s někým zřejmě vídá, dělal všechno pro to, aby tyto schůzky překazil.
Pravděpodobnost: 60 %

Shelby projevila Calebovi své city. Caleb v současnosti odhalil, že randí s jeho otcem.

Shelby Wyatt

Shelby je výborná lhářka. Na akademii lže Calebovi, jako když tiskne. Po ukončení studia v Quanticu se dá dohromady s jeho otcem. Pobyt v Buenos Aires byl jen záminka, jak strávit nějaký čas s Claytonem. Záhada letenek je tedy vyřešena – Shelby nikam neletěla. Byli s Claytonem v podstatě na místě činu. Když ji Caleb konfrontuje, vypadá to, že Shelby nemá výčitky, protože Clayton a jeho manželka žijí odděleně a ona z nějakého důvodu k rozvodu nechce svolit, možná proto, že by mohl ohrozit její kariéru.
Pravděpodobnost: 60 %

Miranda Shaw

Miranda v šesté epizodě řeší svého syna, kterého má sice ráda, ale zároveň mu moc nevěří. Jenže je to právě důvěra, kterou její syn potřebuje, aby se jejich vztah mohl zlepšit. Miranda dokonce zajde až tak daleko, že v rámci velmi kontroverzní metody výuky nechá studenty sledovat sebe a svůj dům včetně osob, které tam zrovna jsou. Otázkou je, zda je to vůbec legální.
Pravděpodobnost: 30 %

Miranda svému synovi Charliemu nevěří a nechá nováčky, aby ho sledovali.

Charlie Price

Charlie, Mirandin syn, si myslí, že ho jeho matka nechala zavřít schválně. Jenže ona tím, že ho udala, chránila nejen osazenstvo školy, ale i sebe a svého syna. Našla u něj totiž seznam žáků určených k likvidaci a následně ten seznam spálila. Na konci epizody to vypadá, že vztah matky a syna se začíná zlepšovat, ovšem Charlie tráví až příliš mnoho času na síti, kde si evidentně našel vlastní kamarády, o kterých nikomu neříká. Svou vinu neustále popírá a vzhledem k Mirandině výstupu na konci epizody můžeme spekulovat, zda Miranda netrpí nějakou psychickou nemocí.
Pravděpodobnost: 30 %

Liam O'Connor

Když Alex zjistí, že ji Liam nechal sledovat, promluví si spolu, ale Liam jí neřekne to, co řekl Ryanovi a Mirandě, tedy že je pro FBI hrozbou a měla by akademii opustit. Je evidentní, že Alex je větší hrozbou pro Liama než pro FBI. Liam se angažuje ve snaze pomoci Mirandě s jejím synem. Při té příležitosti se dozvídáme, že vztahy mezi Mirandou, Liamem a Charlieho otcem byly komplikované, přičemž Charlieho otec z toho nevyšel živý. Příčinu smrti však neznáme. Charlie naznačuje, že v tom může mít prsty Liam. Pomáhá Liam Mirandě, protože ji má rád, nebo proto, že má pocit viny? Také jsme se v této epizodě dozvěděli, že Liam má dceru, která navštěvuje školu, na kterou se zřejmě chystal zaútočit Charlie. Přestože Charlie neustále tvrdí, že ho nechala zavřít jeho matka, není třeba možné, aby to byl Liam, kdo to na něj narafičil? Mohl mu podstrčit zbraně a seznam a Miranda vše pak náhodou (či záměrně) objevila, vždyť byl u nich doma častým návštěvníkem.
Pravděpodobnost: 60 %

Napište nám v komentářích své názory na nováčky, kdo je podle vás zrádce a tipněte si také v anketě.

Kdo je zrádce po epizodě God?

57%
17%
9%
6%
6%
3%
3%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
35 hlasů

Fotografie: ABC

Diskuze /11

KevSpa

Poprvé měním hlasování! :D

webmaster
9.11.2015 | 1:05:42
Lucifrid

Já váham, ale ten Liam je čím dál tím pravděpodobnější. Třeba využil Mirandu a toho, že je schizofrenní nebo co jí je. Přijde mi, že něco ji být musí :D

webmaster
9.11.2015 | 1:07:17
TNO95

Od začátku sem si myslel, že Liam, ale už tři eúizody sem si jistej Natalii

9.11.2015 | 1:26:10
Luksa79

Mohli by ste hodit tyhle stranky do nejakyho peknyho kabatu, mysli si ze tenhle serial by si to zaslouzil :)

#5 KevSpa
9.11.2015 | 1:29:28
KevSpa

#4 Luksa79: Máme to v plánu, čekáme až přijdeme na řadu. :-)

webmaster
9.11.2015 | 1:30:56
Liss93

Držím se stále stejného schématu- podezřívám všechny, a tak mě odhalení pravého viníka tím pádem nepřekvapí :D

9.11.2015 | 3:32:34
vanda68

Nevím, ale zdá se mi to už tak překombinovaný, každý podezírá a sleduje každého, nevím, jestli by to tak ve skutečnosti mohlo být. No ale je to jenom film, že. Nejvíc mi vadí to množství nádherných žen a vymakaných mužů. Připadám si jako v B.H. 90210, nebo na nějaké soutěži miss. Ikdyž hlavní představitelka opravdu byla v roce 2000 Miss Indie a dokonce Miss World. Ale stejně jsem zvědavá na další díly, protože mě zajímá kdo je pachatelem. Tipuju Simona, ale co víme, možná to bude zahradník.

#8 KevSpa
9.11.2015 | 14:03:48
KevSpa

#7 vanda68: Menší oprava, byla Vicemiss Indie a následně Miss World. :D Miss jde na Miss Universe a Vicemiss na Miss World. :D

webmaster
9.11.2015 | 15:04:28
Ptolemai

Za mě rozhodně Liam! Až mi Caleba bylo líto :/

9.11.2015 | 16:18:58
SheriffWhite

Těžko už říct, kdo to udělal. Jako padouch se jeví Liam, nicméně to je zase moc jasný, aby to byla pravda. Uvidíme… Na tomhle seriálu mi vadí jedině to, že z toho udělali plnou sérii o 22 dílech… Je to škoda, měli to nechat na 10–12 dílů a ukončit, ale holt prachy jsou prachy a musí se z toho potahat co nejvíc…

redaktor
10.11.2015 | 10:06:35
Erichan

Liam je tak jasnej zrádce, že ho přece všichni odmávnou s tím, že by to přece nemohlo být tak jednoduchý, a nakonec se z něj vyklube trojitý agent? :D Nevím, jak to třeba berou v US. Jestli mají nějaký teorie o jednotlivých postavách, ale Ryan chudák dostává děsnou čočku :-(

12.11.2015 | 17:46:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás