Quantico Kdo je zrádce po epizodě Kill?

Kdo je zrádce po epizodě Kill?

Kdo je zrádce po epizodě Kill?

Čtvrtá epizoda nám přinesla kupu dalších otázek, ale také dost zajímavých informací. Pojďme si vypíchnout ty nejdůležitější a zkusit si naši obvyklou tipovačku. Změnil se po tomto díle váš názor? Kdo je podle vás zrádce?


10 0
26.10.2015

Alex Parrish

Alex se v rámci pátrání po skutečném teroristovi dostane až k Shelby, o které na akademii zjistila hrozné věci. Jaké? Když má Alex na akademii krizi a zvažuje odchod, podrží ji Ryan a Miranda, která se jí zmíní o tom, že její otec měl i své temné stránky, což jsou věci, o nichž se Alex ve složce, co jí dal Liam, pravděpodobně nedočetla. V úvodu má Alex noční můru o tom, jak střílí po otci. On napadne její matku s tím, že má Alex konečně říct pravdu. Co jí její matka tají a proč? Bylo by možné, aby skutečným otcem Alex byl někdo jiný? Třeba Liam?
Pravděpodobnost: 0 %

Alex se ze všech sil snaží být skvělou studentkou. Ne vždy se jí to ovšem daří.


Simon Asher

Pracuje pro zástupce ředitele FBI. Stále není úplně jasné, na čí je straně. Kdyby byl skutečným viníkem, nepomáhal by přece Alex s útěkem a vyšetřováním. Chce opravdu zjistit, kdo je skutečným pachatelem, nebo jen hraje nějakou svoji další hru? I v tomto díle Alex lhal (u Orena) a v podstatě mu neřekl, zda za tím atentátem stojí, či ne. Organizace v Pásmu Gazy, o níž tvrdí, že tam pracoval, jeho jméno nezná. S velkou pravděpodobností opravdu není gay. Kdo je Max, jehož na sociální síti požádal o přátelství? Povede se Eliasovi, který je mu na stopě, zjistit něco zásadního?
Pravděpodobnost: 40 %

Simon Alex pomáhá. Ale zároveň je pod vedením Claytona. O co jim jde?

Shelby Wyatt

Část drátu z bomby byla vyrobena její společností. Na co to ukazuje? Jen na to, že vlastní společnost, která dodává součástky na výrobu bomb, taky třeba vybavení potřebné pro kosmické lety a spoustu jiných věcí. Shelby je tedy hlavou velice bohaté nadnárodní společnosti. Mohl někdo do bytu Alex ten drát nastrčit, aby na Shelby poukázal jako na možnou spolupachatelku? Skutečný pachatel by přece na místě činu nenechával něco, co by mohlo vést k němu. Alex ten drát našla jakoby náhodou, ale také mohl být nastrčený. A kdyby ho nenašla ona, našla by ho jednotka, která by prohledávala její byt a jeho okolí. Dále stále nevíme, s kým si to skutečně volá, píše, komu posílá peníze. Nabízí se jedna teorie – po 11. září rozjela vlastní vyšetřování toho, kdo mohl za bombové útoky, a najala si člověka přímo z Afghánistánu či Iráku. Peněz na to má dost. Ovšem Alex v minulosti zjistila, co se skutečně rodičům Shelby stalo, a to ji dost naštvalo, zřejmě proto se pohádaly a pak spolu dlouho nemluvily. Shelby také prozradila něco více o útoku – bylo použito sedm strategicky umístěných bomb, které byly pod zemí a tudíž je nebylo možné aktivovat na dálku. Své alibi Shelby dokládá letenkou z Buenos Aires. Simon sice říkal, že fixlovat s datem letu je extrémně obtížné, ale Shelby je bohatá a má kontakty, takže je možné, že si alibi nějak koupila. Díky Shelby také víme, že spolužáci Alex si domluvili plán, jak ji dopadnout.
Pravděpodobnost: 50 %

Opravdu Shelby na Alex všechno nastražila? Nebo jen někdo využívá jejich vzájemné nevraživosti?

Clayton

Vypadá to, že chce Alex dopadnout, ale proč by potom varoval Simona před blížící se zásahovou jednotkou? Z úniku informací pak viní Liama, přitom za něj může sám. Má na Liama spadeno? Chce ho skrz Alex dostat?
Pravděpodobnost: 50 %

Caleb Haas

Pokud má dobrý den a trochu se snaží, dokáže být celkem milý a je dobrým analytikem. Občas si chodí zastřílet na střelnici, i když jako analytik nesmí.
Pravděpodobnost: 40 %

Liam O'Connor

Z nějakého důvodu se chce Alex zbavit. Říká, že o ni FBI nemá zájem. Vypadá to ale, že tu nejde o FBI, ale o Liama samotného. Nařídí Rynovi, aby Alex dopomohl k rozhodnutí, že akademii opustí. Nepočítal však s tím, že mu bude Ryan oponovat a že se do věci zapojí i Miranda. Liam přitlačí na Ryana a řekne mu, že v Quanticu není za tajného agenta, ale je tam kvůli přeškolení. Celý rozhovor však poslouchá Miranda. Proč se chce Liam zbavit Alex? A když tak moc chce, aby odešla z akademie, proč ji nevyhodí sám?
Pravděpodobnost: 60 %

Co měl Liam společného s Alexiným otcem? A Co má za lubem Clayton?

Miranda Shaw

Miranda dává najevo opravdový zájem o své studenty a snaží se ty nejlepší podporovat v tom, aby v Quanticu obstáli. Možná si péčí o ně vynahrazuje to, v čem u syna nemá šanci. Sžírá ji pocit viny z toho, že chce, aby v pasťáku zůstal co nejdéle. Díky němu má ale osobní zájem na tom, aby zlikvidovala teroristické buňky. Proto chce na akademii udržet Nímu a Rainu. Taky už ví o tom, jaký úkol má Ryan na akademii a že ho Liam vydírá. Pokud jde o Mirandu, tak možnost, že by zrádkyní byla ona, je mizivá, když je schopná v rámci boje proti terorismu obětovat vlastního syna. Vypadá to, že se schyluje k boji mezi Mirandou a Liamem.
Pravděpodobnost: 5 %

Ryan Booth

Ryan pomáhá Alex, co mu síly stačí, a to jak při výcviku, tak po bombovém útoku. Asi ho opravdu zaujala. Proč ale pak začal chodit s Natalií? Liam na něj tlačil, aby mu pomohl dostat Alex z akademie, ale Ryan se mu (překvapivě) postavil a spojil se s Mirandou, která se do celé věci vložila.
Pravděpodobnost: 10 %

Ryan se dal dohromady s Natalií. Jak k tomu došlo?

Nimah Amin a Raina Amin

Na konci minulé epizody se dvojčata pohádala a Nimah akademii opustila. Po intervenci Mirandy se ale zase vrací a usmiřuje se s Rainou. Nimah, Raina i Miranda mají společné to, že jsou to ženy, které chtějí uspět na poli, kde vládnou muži.
Pravděpodobnost: 10 %

Napište nám v komentářích své názory na nováčky, kdo je podle vás zrádce a tipněte si také v anketě.

Kdo je zrádce po epizodě Kill?

41%
15%
12%
9%
6%
6%
3%
3%
3%
3%
0%
0%
34 hlasů

Fotografie: ABC

Diskuze /1

Nika

Tak až do dnešního dílu jsem na 100% podezřívala Caleba Haase – díky těm malým náznakům sem a tam co byly, ale teď mi to přijde tak jasný, až to není jasný :D podle mě je moc brzo, aby přišli na zásadní stopu k pravému atentátníkovy… Takže Caleb padá z mího hledáčku… Nebo to je právě to co chtějí scénáristi :D

26.10.2015 | 12:41:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás