Quantico Ohodnoťte jednotlivé postavy Quantica

Ohodnoťte jednotlivé postavy Quantica

Ohodnoťte jednotlivé postavy Quantica

Už máme za sebou dva díly a můžeme vesele spekulovat, kdo je oním zrádcem. Ale nejde tu jen o něj, máme tu další nováčky a také učitele. Kterou postavu jste si zamilovali a která vám naopak nesedla? Dejte nám vědět v komentářích a ohodnoťte postavy v nové rubrice, již jsme si pro vás připravili.

9 0
9.10.2015

Diskuze /2

Fifipek

No přiznám se, že tak nějak nevím, co si o tom seriálu mám myslet, chvílema nevím, jestli se nekoukám na nějakou american high school :D

9.10.2015 | 16:14:25
Ptolemai

No tak já sem za Quantico ráda, postavy jsou vinné všechny :D jen každá něčím jiným, je ještě brzo na spekulace…ale moc se mi líbi Nimah/Raina a absolutně mi nesedí Barbie… Každopádně díky, že se věnujete překladu! :)

9.10.2015 | 21:25:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás