Quantico Priyanka Chopra se raduje z People's Choice Award

Priyanka Chopra se raduje z People's Choice Award

Priyanka Chopra se raduje z People's Choice Award

Hvězda seriálu Quantico se stala první herečkou z jižní Asie, kterou diváci ocenili při udílení People's Choice Awards. Zvítězila v kategorii nejoblíbenější herečka v novém seriálu.


24 0
8.1.2016

Priyanka Chopra je na vřelé přijetí fanoušků zvyklá, ovšem hlavně v Bollywoodu. Nyní se podobné pocty dočkala i v Hollywoodu. Byla zvolena nejoblíbenější herečkou v novém seriálu za ztvárnění postavy Alex Parrish. Cenu převzala v zákulisí a neskrývala své nadšení, jak se můžete přesvědčit ve videu níže.

Foto: peopleschoice.com


Z vítězství jsem ohromená. Je úžasné, že jsem tuhle cenu získala hned první rok, kdy působím v jiné zemi. Děkuji všem lidem, kteří pro mě hlasovali. Je to prostě báječně.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás