Quantico Quantico se dočká zkrácené třetí série

Quantico se dočká zkrácené třetí série

Quantico se dočká zkrácené třetí série

Nad osudem Quantica dlouho visel otazník, ale stanice ABC se mu nakonec rozhodla přiklepnout další, byť zkrácenou, řadu. Seriál se navíc bude muset obejít bez svého hlavního tvůrce Joshe Safrana.


10 2
16.5.2017

Dnešní finále druhé série nakonec nebude koncem celého seriálu, jak se mnozí obávali. I přes nízkou sledovanost se Quantico vrátí v další sezóně. Ta však bude zkrácena, takže se dočkáme pouze 13 epizod. Seriál navíc opouští tvůrce a showrunner Josh Safran, který měl s ABC podepsanou smlouvu pouze na dva roky a na třetí sérii se bude podílet už jen jako konzultant.

Foto: ABC


K poněkud překvapivému schválení další řady podle všeho dopomohlo to, že je Priyanka Chopra mezinárodní hvězdou, tudíž je třeba brát v potaz i zahraniční (především indický) trh. ABC má navíc smlouvu na vysílání s Netflixem. V neposlední řadě pak seriálu pomohlo i to, že se děj více zaměřil na politiku.

Máte z prodloužení seriálu radost, nebo byste spíše uvítali jeho ukončení?

Diskuze /5

OliviaBenson.

těžko říct jestli to je dobrá zpráva, jestli to raději neměli už teď nějak úctyhodně ukončit :D neumím si představit, o čem další řada bude…

16.5.2017 | 8:08:13
KKKMM

Nekoukam uz od S2E17 :D

16.5.2017 | 9:24:43
Lex Luthor

měli to ukončit druhou sérii taky nevím o čem bude třetí

16.5.2017 | 11:40:54
JirkaKo1961

Lex Luthor : mám na to stejný názor, ale na druhou stranu zkrácená série jako epilogové doťuknutí některých ne zcela zodpovězených otázek asi nebude špatná.

16.5.2017 | 13:24:12
Nivie

Quantico sleduji jenom občas, tak kdyžtak nemusíte brát můj názor vážně :). Ještě včera bych byla pro pokračování seriálu. Po finále jsem ovšem trochu rozpačitá. V dalším textu trochu reaguji na finále, nejsou tam spoilery, ale pro jistotu to skryju.

Připadá mi, že druhou polovinu, finálovou epizodu a vlastně celou druhou řadu psal nějaký schizofrenní člověk. Chování některých postav se měnilo ze dne na den, děj se nekontrolovatelně zrychloval a zpomaloval, konečné vyústění bylo hodně zvláštní a na konci jsem měla pocit, že jsem jao divák podvedená.

Na scénáři bylo hrozně moc vidět, že asi neví kdy a jak (a jestli vůbec) to bude končit. Škoda, tohle seriálům ubližuje.

16.5.2017 | 16:58:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás