Quantico Titulky k epizodě KUDOVE

Titulky k epizodě KUDOVE

Titulky k epizodě KUDOVE

Vítáme vás v nové sezóně Quantica. České titulky k prvnímu dílu druhé řady jsou hotové. Přeložily je pro vás @LuAn a @suelin. O korekce se postaraly @Lucifrid a @KevSpa. Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

16 0
27.9.2016

Diskuze /6

ZasranejVopicak

aj po prvej časti môžem povedať, že serial neprekročil svoj tieň a pokračuje v upadku po nude od 5 časti prvej serie. :) moj skromny nazor, končim s quanticom :)

28.9.2016 | 7:19:22
Lucifrid

Já jsem nadšená, skvělý návrat!

webmaster
28.9.2016 | 11:29:15
KevSpa

Přidán přečas na WEB-DL.

webmaster
28.9.2016 | 11:40:59
Bastian0389

Druhá séria ako cez kopirak…Zase tam budeme počúvať celú sériu v každej časti tie drsňácke „edukačné“ preslovy od inštruktorov CIA, ugh!

28.9.2016 | 18:24:58
elsadistico

A tretia séria : Chopranku vyhodia zo CIA a ona sa stáva regrútom NSA ! To bude prekvápko jak swiňa ! ( irony off ) Ako fakt bieda na rozjazd série.

1.10.2016 | 20:05:27
ali246

Zatím smíšený pocity… Druhé řadě šanci dám, ale kromě toho, že Alex není za teroristku (zatím :D) je to úplně na stejný vlně jako první řada.. Asi se jim nechtělo nic moc novýho vymýšlet :D

2.10.2016 | 19:52:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás