Quantico Tvůrce o smrti a návratech v posledním díle

Tvůrce o smrti a návratech v posledním díle

Tvůrce o smrti a návratech v posledním díle

Josh Safran hovoří v rozhovoru pro Entertainment Weekly o zákulisí natáčení epizody KUMONK, o osudu Sebastiana a Harryho, ale i očekávaném návratu Caleba.


6 0
23.4.2017

Jaký byl pro Grahama návrat v roli Caleba?
Jsou přátelé ve skutečném životě, takže se spolu ve chvílích mimo natáčení bavili a vtipkovali, že na to, že hrají sourozence, si jsou vážně hodně podobní. Vžili se do svých rolí rychle. Mimo seriál jsou svým postavám podobní. Hunter myslí racionálně, nad vším hloubá a všechno bere vážně, a Graham je stejně jako Caleb uvolněný. Takže jsme sledovali nejen Huntera a Grahama, ale také Caleba a Claye i po tom, co se ozvalo „Střih!“

Co můžeme od Caleba očekávat příští týden? Clayovi a Shelby leze na nervy, ale co ti ostatní?
devatenáctém díle se Caleb rozhodne, že když už tým zná, je jeho členem – a nejen to, má i právo přednášet návrhy a očekávat, že se podle něj provedou.


Znova jsme viděli Mirandu. Proč jste ji drželi ze hry tak dlouho?
Šlo nám o to dopřát jí čas, aby se dala dohromady. Nimah před sebou měla dlouhou cestu. Musela se smířit se vším, co se stalo, odpustit sobě i dalším lidem. Miranda si tím vším projít nemusela, takže kdyby se Aunjanue v těch epizodách objevila a dávala všem najevo, že měla pravdu, uškodili bychom jí. A tak jsme nechali diváky dumat, co se s ní stalo.

Flashback se Sebastianem ukázal, že nechal Harryho jít, a že on ve skutečnosti není tím útočníkem, který střílel v Central Parku. Víme, že se Harry nevrátí, ale co můžeme do budoucna očekávat u Sebatiana?
Sebastiana jste bohužel viděli naposledy, protože David Lim přešel do seriálu S.W.A.T. na CBS. V naší představě je ale pořád naživu a upřímně je to tak nejlepší, protože jeho příběh je svázaný s Harrym, a já bych nebyl spokojený, kdyby pokračoval dál bez Harryho.

Rozhodli jsme se, že jejich příběhu dáme otevřený konec, protože na něj chceme rozhodně navázat. Na internetu někdo psal, že jsme Russella vyškrtli náhle, ale to byla jistá volba. Chtěli jsme tím říct, že ta postava ještě není odepsaná. Takže i kdyby náš seriál ukončili, spokojili bychom se s tím, jak Harry dopadl.

Sasha zemřela, protože do toho spiknutí moc šťourala, a Ryan byl u toho, když její auto vybuchlo. Jak ho to do budoucna ovlivní?
Ryan díky Sashe zjistil, jak se vypořádat s nedůvěrou. Nebyla to jeho životní láska, i když po ní bude pár dílů truchlit. Ale uvědomil si, že ten kdo ji zabil, to myslí vážně.

Uvažovali jste nad jinými způsoby, jak ji vyškrtnout ze seriálu?
Ne. Hned, jak byla ta postava napsaná, jsme věděli, že zemře a že vyouchne v autě. Abych řekl pravdu, v autě měl vybuchnout i Léon, ale tehdy to nebylo finančně možné. Jeho smrt také měla vypadat jako nehoda, takže jsme chtěli něco jiného.

Jednotka má konečně jména všech spolupachatelů, ale Peter Theo vyčnívá, protože vypadá jako někdo ze skutečného života. Je shodou okolností byznysman a investor zapojený do politiky. Co nám o něm můžete říct?
Ano, u všech spolupachatelů jsme se volně inspirovali skutečnými lidmi. Všechno to jsou obdobná jména, ale Peter Theo je jediný zřejmý. A ačkoli byl představen teď, bude pro vyvrcholení této série důležitý.

A nakonec z trochu jiného soudku. V úvodní sekvenci jsme viděli, jak Alex trénuje Owena. Zvládl to Blair Underwood všechno sám?
Blair miluje bazén a plavání. Všechno dělal sám, nepotřeboval dubléra. Scénu, ve které se ponořil a vylovil závaží, jsme vystřihli, ale dělal všechno. Užíval si to. Původně to mělo být tak, že ho Alex provede celým Quanticem a projde s ním výcvik, jako jste viděli v pilotu. Ale ten týden byla zrovna jedna z největších bouří, takže jsme to museli změnit. Ta sekvence měla začít na střelnici v Quanticu, pak by následovalo běhání na okruhu a končilo by to v bazénu. Škoda, že to nedopadlo, protože na sobě měli mít Henley trička.

Takže mi říkáte, že jsme mohli vidět návrat Henley triček?
Můžu jen říct, že je uvidíte v následujícím dí­le.

Foto: ABC

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás