Quantico V Quanticu nás čeká časový skok

V Quanticu nás čeká časový skok

V Quanticu nás čeká časový skok

Po doslova explozivním podzimním finále jsme jistě byli všichni zvědaví, co bude následovat. Tvůrci se ovšem překvapivě rozhodli posunout se v čase o další tři měsíce. Je to ale dobrý nápad?


7 2
28.1.2016

Podzimní finále končilo výbuchem druhé bomby v krizovém velitelství na Grand Central. Překvapivý zvrat sliboval mnohé do dalších dílů, které nás čekají po zimní přestávce na začátku března. Jenže dvanáctý díl nebude bezprostředně navazovat na události jedenácté epizody. Posuneme se o tři měsíce dál a budeme sledovat, jak se Alex a ostatní přeživší vyrovnávají s následky dalšího výbuchu. Zejména Alex na tom nebude psychicky nejlépe, protože to byla právě ona, kdo řekl Simonovi, aby pustil tlačítko, kterým spustil explozi. Na druhou stranu už po ní nejde FBI, což je pro ni rozhodně příjemná změna. Stále je tu však několik nezodpovězených otázek. Například to, kdo další z nováčků (kromě Eliase) je do teroristických činů zapletený.

Foto: ABC


Co se týká flashbacků, Alex čeká ještě řada nepěkných chvilek s Ryanovou exmanželkou Hannah, která se nám představila v podzimním finále. Alex sice Hannah obdivuje, jako agentka FBI je pro ni vyloženě vzorem, ale z tohohle milostného trojúhelníku nemůže vzejít nic dobrého.

Myslíte si, že je od tvůrců chytrý tah udělat tak výrazný skok v čase?

Diskuze /4

Lucifrid

No, vyloženě nadšená z toho nejsem, ale tak třeba zas chystají flashbacky z doby před třemi měsíci a opustíme školu… Nebo ne a bude víc skoků v čase a Amíky šlehne :D

webmaster
28.1.2016 | 12:07:00
Ptolemai

Taky nejsem moc nadšená :D ale každopádně se těším…

28.1.2016 | 12:13:02
Luuuu

Mě to nějak nevadí, moc se těším na pokračování a co si pro nás připravili :)

webmaster
28.1.2016 | 14:43:25
Rob2

Snad dobrej nápad, ale doufám že tam ještě budou ukázky z výcviku.

29.1.2016 | 11:58:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás