Quantico Ve druhé řadě se objeví čtyři noví herci

Ve druhé řadě se objeví čtyři noví herci

Ve druhé řadě se objeví čtyři noví herci

Po Blairu Underwoodovi a Russellu Toveym byl oznámen příchod dalších čtyř herců, kteří se připojí ke stávajícímu ansámblu. Na koho se ve druhé sérii můžeme těšit?


5 0
23.7.2016

Jednou z nových tváří druhé řady je Aarón Díaz, který si zahraje fotoreportéra Leóna Veleze, který rád žije na hraně. Aarón Díaz je známý především z mexických telenovel a v americké televizi se poprvé objevil v jedné epizodě seriálu Pan Am. V Quanticu ho poprvé uvidíme hned v úvodní epizodě a měl by se nějakou chvíli zdržet.

Aarón Díaz se objeví v několika epizodách. Foto: ABC


Dalším hereckým přírůstkem je Tracy Ifeachor, kterou můžete znát z The Originals či Crossbones. Ta ztvární Lydii Bates, úspěšnou pojistnou matematičku, která má nějaká ta esa v rukávu. Hned v prvním díle se můžeme těšit na Davida Lima v roli budoucího agenta Sebastiana Chena, jemuž rozhodně nechybí sebevědomí. Lim má na kontě malé role v seriálech Criminal Minds, Agents of S.H.I.E.L.D. či Supergirl.

Poslední ohlášenou posilou je jihoafrická herečka Pearl Thusi, kterou budeme v druhé sezóně vídat podle všeho častěji. Zahraje si ambiciózní právničku Dayanu Mampasi, která pracovala dva roky pro neziskovou organizaci, než se rozhodla pro práci v bostonské firmě svých rodičů. Ačkoli je ale ve své práci skvělá, nedokáže mezi ostatní zapadnout.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás