Quantico Vzniká mezi Shelby a Clayem románek?

Vzniká mezi Shelby a Clayem románek?

Vzniká mezi Shelby a Clayem románek?

V rozhovoru k patnácté epizodě MOCKINGBIRD hovoří tvůrce Josh Safran mimo jiné o falešných zprávách, Nímině postavení v týmu a možném románku mezi Shelby a Clayem.


8 1
2.4.2017

Nedávno jste říkal, že jedna z epizod se bude zabývat falešnými zprávami. Když jste psali příběh tohoto dílu, měli jste nějaké další nápady, čeho by se falešná zpráva měla týkat?
Nechtěli jsme nic, co by připomínalo dnešní svět. Chtěli jsme jen řešit falešné zprávy, tak jsme to pojali jako epizodu Law & Order a vytvořili si vlastní verzi falešné zprávy. Víc mě zaujala představa, kdo by mohl být najat, aby falešnou zprávu vytvořil, než zpráva samotná, a tehdy se zrodila postava Mallory. Viděla, jak se falešná zpráva šíří médii, vytváří je a právě ony znamenají její pád.

Dayana zaslechne, že tým Mallory chránit nebude. Jak Dayanu do budoucna ovlivní vědomí, že jejich práce nemůže ochránit každého?
Dayana s tím nesouhlasí. Chce konat dobro, aby odčinila svou minulost, a tak je to pro ni těžké. CIA je pro ni konečně způsobem, jak to dokázat, ale teď opět sleduje, jak jsou lidé proti své vůli ohrožováni.


Shelby a Clay spolu tráví dost času. Máte v plánu mezi nimi vytvořit románek? Už se zapletla s jeho bratrem a otcem…
Když jsme řekli Johanně (Shelby), že v seriálu bude Clay, řekla: „Ježiši, ne že vás napadne, abych s ním spala!“ Když jsem pověděl Hunterovi (Clay), koho bude hrát, jeho reakce byla: „Samozřejmě, že se musím s Shelby vyspat!“ V jeho představách je tato situace pro vývoj příběhu nezbytná, takže bych řekl, že odpověď je někde uprostřed.

Johanna říká, že Shelby je jako Zlatovláska (z pohádky Zlatovláska a tři medvědi), v tom, že si musí najít toho pravého. Clay možná tím pravým je, ale chce to spoustu zajímavých zvratů – obzvlášť po představení Clayovy snoubenky Maxine (Krysta Rodriguez) v šestnáctém díle, která se objeví v několika epizodách. Myslím, že se Shelby a Clay přitahují a že by k sobě možná mohli něco cítit, to ale neznamená, že se mezi nimi vyvine něco víc. Nevím, jestli budou přátelé, ale určitě je to k sobě táhne.

Nimah je evidentně týmovým outsiderem. Řekl byste, že ke konci epizody už se v týmu cítí lépe?
Cítí, ale pořád si dělá starosti s tím, za koho ji ostatní mají. Myslím, že se sebou se nikdy nesmíří, ačkoli Shelby s ní mluvila o tom, že musí především odpustit sama sobě. To se lehce řekne. Myslím, že jí ještě bude trvat, než si bude schopna odpustit.
Opět uvidíme i Rainu, která bude v nebezpečí. Tento rok jsme Rainu zatím moc nezapojili, ale uvidíte ji, i obě sestry společně.

A na závěr, jak zapojení Harryho ovlivní atmosféru v týmu?
Harry byl vždycky osamělý střelec, který pracuje sám za sebe, ale je to veselý osamělý střelec. Myslím, že postupem času si bude muset ujasnit, jestli je schopen být součástí týmu, nebo jestli v tom bude za sebe.

Foto: ABC

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /4

Lex Luthor

Shelby si přidá dalšího Hasse do sbírky sick

2.4.2017 | 23:03:45
TheMitchMood

Tak pak ještě paní Haasovou :)

3.4.2017 | 13:35:29
tomasgeryk

Ještě aby si Claye vzala, a pak to bude incest monstróznější než v GoT, tohle ani Cersei nezvládla :-D (i když jenom jenom z právního hlediska, ne biologického)

3.4.2017 | 16:45:27
Raya

Škoda, že je to další Haas. Sedí k sobě parádně, chemie mezi nimi taky je, takže já bych je k sobě dala hned. Ale třetí muž z jedné rodiny, rly?

3.4.2017 | 17:11:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Reklama

Nejlepší epizody

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás