Quantico Zoufalá manželka Marcia Cross míří do Quantica

Zoufalá manželka Marcia Cross míří do Quantica

Zoufalá manželka Marcia Cross míří do Quantica

V letošní úspěšné novince se objeví další hvězdná tvář. Koho si Marcia Cross zahraje, se dozvíte uvnitř článku. Kromě toho byly přiobjednány další epizody a víme také, že skutečný pachatel teroristického útoku bude odhalen dříve, než jsme čekali.


13 0
11.11.2015

Kolem nováčka Caleba Haase je neustále rušno a jinak tomu nebude ani v dalších dílech. Poté, co bylo v šesté epizodě odhaleno, že jeho otcem je samotný zástupce ředitele FBI Clayton (Mark Pellegrino), v sedmém díle jsme se dozvěděli, že jeho matka je blízko k nominaci na viceprezidentku za demokraty. Zároveň už víme, kdo si ambiciózní ženu zahraje. Marcia Cross léta zářila na ABC v seriálu Zoufalé manželky a její návrat na televizní obrazovky je velkou událostí. Claire Haas je bývalou agentkou FBI a v současnosti senátorkou, která si brousí zuby na úřad viceprezidentky. Její ambice však vnesou drama do Haasovic rodinky. S manželem, který má poměr se Shelby Wyatt, se odmítá kvůli kariéře rozvést a dá se očekávat, že další nelichotivé skutečnosti ještě vyplují na povrch. Marcia Cross by se měla v seriálu poprvé objevit příští rok po zimní pauze.

Taková normální Haasovic rodinka, Clayton se synem Calebem. Foto: ABC


Nedávno jsme vás informovali, že ABC přiklepla Quanticu plnohodnotnou sérii čítající 19 epizod. Nyní byly přiobjednány další díly, takže první řada bude mít standardních 22 epizod. Další novinka se týká odhalení skutečného pachatele, který má na svědomí odpálení bomby na Grand Central. Podle tvůrce seriálu Joshe Safrana nebudeme muset čekat na odpověď příliš dlouho. Rozhodně ne až do finále první série, jak nejspíš většina diváků čekala.

Diskuze /3

Lucifrid

Tak super, že to nechtěj natahovat až do konce série :) A na Marciu se fakt těšim. :) Ta Haasovic rodinka je fakt povedená :D

webmaster
11.11.2015 | 12:27:16
slayerrrr

Ano, ano! Kimberly & Bree, Marcia se do toho panoptika náramně hodí! Velký těšingr!

11.11.2015 | 17:29:21
LuAn

Já si tak oddechla, už to skoro vypadalo, že všech 22 epizod budeme dělat: Ten to není, ten taky ne… a bude to zbytečně natažený. A ono ne! Bomba :)

webmaster
11.11.2015 | 20:22:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás