Quantico Popis

Quantico

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.


Každý rok se do FBI hlásí tisíce mladých lidí. Do výcvikového střediska jsou ovšem přijati jen ti nejlepší. A z nich nakonec výcvikem může projít jen hrstka. Bude to bývalý mariňák, účetní či mazánek z rodiny agentů FBI? Či dívka, která ztratila oba rodiče při tragédii 11. září? A kdo z nich stojí za teroristickým útokem, který Ameriku ochromí devět měsíců poté?

Trailer

Thumbnail Play icon

První řada

První série sleduje Alex Parrishovou, hvězdnou žačku nového ročníku rekrutů FBI, kteří se v Quanticu učí, jak být těmi nejlepšími. Vedle toho běží druhá časová linka o pár měsíců v budoucnosti, kdy je Alex obviněna z největšího teroristického útoku v USA od 11. září. Alex se dává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a obrací se při tom na své kolegy a učitele z Quantica. Někteří ji věří a chtějí ji pomoci, jiní jsou naprosto přesvědčeni o její vině. Alex se za pomoci technik naučených v Quanticu, které můžeme za pomoci flashbacků vidět i my, snaží přijít na to, kdo za útokem stál a zařídil, aby stopy ukazovaly na ni.


Druhá řada

Alex je po událostech první řady nabídnuta práce v CIA a následně jít v utajení na Farmu, do výcvikové střediska CIA, kde jistá nelegální odpadlická frakce této vládní organizace verbuje nové členy. Alex se sem dostane s Ryanem, svým kolegou z Quantica, a oba mají podávat zprávy svým dalším bývalým spolužačkám, Nímě a Shelby.

Druhá série má opět dvě časové linie. Ta v přítomnosti opět začíná teroristickým útokem, kdy odpadlická frakce, po které Alex a její kamarádi celou dobu jdou, napadne summit G-20 a pomocí výbušnin uzavře blok kolem přilehlých budov a kousek New Yorku se tak stane uzavřenou zónou. Alex si musí poradit s teroristy a přijít na to, kdo z jejích bývalých kolegů z Farmy zradil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jarda72

Ze začátku fajn, pak už mě to moc nebavilo.

23.8.2017 | 6:37:40
Billy the Kid

není to špatné, ale je to zdlouhavé :) ,ale na druhou stranu napinavé až dokonce :)

26.2.2017 | 9:49:37
bugatti06

Ze začátku to vypadalo slibně, ale je o čím dál tím horší. Hlavní hrdinka je fakt příšerná!!!!!

27.4.2016 | 13:53:00
Menec

Začátek výborný, ale ke konci už je to strašně natahované, zdlouhavé a překombinované. Stačilo udělat desetidílnou minisérii.

13.4.2016 | 20:19:28
KevSpa

Oddechovka, která si na nic nehraje a dokáže i přes všechny nedostatky spolehlivě zabavit.

webmaster, korektor
2.3.2016 | 11:20:07
Lucifrid

Čistokrevná zábava, k tomu fůra napětí a akce. Zajímavé postavy a neustálé zvraty. Skvělá oddychovka.

webmaster, korektor
20.12.2015 | 23:05:17
PRINC180

Nebaví mě to protože mě deptají neustálé flashbacky

17.12.2015 | 15:51:07

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte e-mailem (na lucifrid@edna.cz) vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás