Quantico
91/100 - 81×

Quantico

Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)

Quantico

Každý rok se do FBI hlásí tisíce mladých lidí. Do výcvikového střediska jsou ovšem přijati jen ti nejlepší. A z nich nakonec výcvikem může projít jen hrstka. Bude to bývalý mariňák, účetní či mazánek z rodiny agentů FBI? Či dívka, která ztratila oba rodiče při tragédii 11. září? A kdo z nich stojí za teroristickým útokem, který Ameriku ochromí devět měsíců poté?

Trailer

Thumbnail Play icon

První řada

První série sleduje Alex Parrishovou, hvězdnou žačku nového ročníku rekrutů FBI, kteří se v Quanticu učí, jak být těmi nejlepšími. Vedle toho běží druhá časová linka o pár měsíců v budoucnosti, kdy je Alex obviněna z největšího teroristického útoku v USA od 11. září. Alex se dává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a obrací se při tom na své kolegy a učitele z Quantica. Někteří ji věří a chtějí ji pomoci, jiní jsou naprosto přesvědčeni o její vině. Alex se za pomoci technik naučených v Quanticu, které můžeme za pomoci flashbacků vidět i my, snaží přijít na to, kdo za útokem stál a zařídil, aby stopy ukazovaly na ni.


Druhá řada

Alex je po událostech první řady nabídnuta práce v CIA a následně jít v utajení na Farmu, do výcvikové střediska CIA, kde jistá nelegální odpadlická frakce této vládní organizace verbuje nové členy. Alex se sem dostane s Ryanem, svým kolegou z Quantica, a oba mají podávat zprávy svým dalším bývalým spolužačkám, Nímě a Shelby.

Druhá série má opět dvě časové linie. Ta v přítomnosti opět začíná teroristickým útokem, kdy odpadlická frakce, po které Alex a její kamarádi celou dobu jdou, napadne summit G-20 a pomocí výbušnin uzavře blok kolem přilehlých budov a kousek New Yorku se tak stane uzavřenou zónou. Alex si musí poradit s teroristy a přijít na to, kdo z jejích bývalých kolegů z Farmy zradil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

Jako oddechovka úplně v klidu. První dvě řady hodně fajn, zkrácená třetí už byla o něco slabší, myslím, že seriál skončil ve správný moment.

10.1.2021 | 21:15:27
CermmiCZ

Přestalo mě to bavit už během první série, ale z dlouhé chvilky by se na to koukat určitě dalo.

16.10.2019 | 22:02:12
Jiri007

Dobrý seriál, bavil mě kvuli akce a take kvuli politice, všechny tři série byly dobré každa byla něčím unikatním, nejvíce se mi líbila Alex, Shelby, Maxine a Sasha, a můj oblíbenec byl Harry.

redaktor
2.9.2018 | 15:33:03
Jarda72

Ze začátku fajn, pak už mě to moc nebavilo.

23.8.2017 | 6:37:40
Billy the Kid

není to špatné, ale je to zdlouhavé :) ,ale na druhou stranu napinavé až dokonce :)

26.2.2017 | 9:49:37
bugatti06

Ze začátku to vypadalo slibně, ale je o čím dál tím horší. Hlavní hrdinka je fakt příšerná!!!!!

27.4.2016 | 13:53:00
Menec

Začátek výborný, ale ke konci už je to strašně natahované, zdlouhavé a překombinované. Stačilo udělat desetidílnou minisérii.

13.4.2016 | 20:19:28
KevSpa

Oddechovka, která si na nic nehraje a dokáže i přes všechny nedostatky spolehlivě zabavit.

webmaster, korektor
2.3.2016 | 11:20:07
Lucifrid

Čistokrevná zábava, k tomu fůra napětí a akce. Zajímavé postavy a neustálé zvraty. Skvělá oddychovka.

webmaster
20.12.2015 | 23:05:17
PRINC180

Nebaví mě to protože mě deptají neustálé flashbacky

17.12.2015 | 15:51:07

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama