Quantico Caleb Haas

Caleb Haas

Caleb Haas

Budoucí analytik FBI.

Sezóny 2
2015 - 2017

První série

Caleb je černá ovce rodiny s početným zastoupením agentů FBI. Dokáže se dostat lidem do hlavy, což ale hned první týden jeho výcviku v Quanticu vyústí v tragickou smrt jeho kolegy. Caleb je poslán domů, aby se na akademii vzápětí objevil jako nováček – analytik. Má blízko k Shelby, ale nedává jí to otevřeně najevo, spíše ji zahrnuje posměšky. Mezi studiem ve Quanticu a bombovým útokem na Grand Central Caleb stačil dospět a z nevyzrálého, neschopného spratka se stal rozvážný profesionál.

Caleb díky svému otci, který v troskách zahyne, přežije útok na Velící středisko. Pak se se smrtí svého otce vyrovnává tím způsobem, že se stane závislým na heroinu.


Druhá série

Shelby v epizodě Kudove zmíní, že Caleb nastoupil na práva na Berkeley.

Graham Rogers jako Caleb Haas Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás