Quantico Drew Perales

Drew Perales

Drew Perales

Bývalý hráč amerického fotbalu a jeden z novějších spolužáků Alex.

Sezóny 1
2015 - 2016

První série

Drew je bývalý hráč amerického fotbalu za tým Chicago Bears. Po dvou letech byl donucen v NFL skončit a několik let se pak se soudil. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo devět, byl vychováván jako zbožný katolík a na Ohio State University vystudoval bakaláře. V mládí dostal záznam, protože se choval násilně ke svým vrstevníkům, a poradce mu pak doporučil americký fotbal jako prostředek jak si vylít hněv. Dříve žil v Chicagu, kde byla jeho snoubenka spolu s nenarozeným dítětem zabita při střelbě.

V Quanticu byl o třídu výš než Alex, ale když došlo ke spojení tříd, stali se z nich spolužáci. Podobně jako Alex a Natalie má soupeřivého ducha a ze všech nováčků má nejrychlejší čas v běhu. Drew musel z akademie odejít ze zdravotních důvodů.


Zemřel v epizodě Right při výbuchu sestrojeném Liamem.

Lenny Platt jako Drew Perales Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás