Quantico Drew Perales

Drew Perales

Drew Perales

Bývalý hráč amerického fotbalu a jeden z novějších spolužáků Alex.

Sezóny 1
2015 - 2016


První série

Drew je bývalý hráč amerického fotbalu za tým Chicago Bears. Po dvou letech byl donucen v NFL skončit a několik let se pak se soudil. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo devět, byl vychováván jako zbožný katolík a na Ohio State University vystudoval bakaláře. V mládí dostal záznam, protože se choval násilně ke svým vrstevníkům, a poradce mu pak doporučil americký fotbal jako prostředek jak si vylít hněv. Dříve žil v Chicagu, kde byla jeho snoubenka spolu s nenarozeným dítětem zabita při střelbě.

V Quanticu byl o třídu výš než Alex, ale když došlo ke spojení tříd, stali se z nich spolužáci. Podobně jako Alex a Natalie má soupeřivého ducha a ze všech nováčků má nejrychlejší čas v běhu. Drew musel z akademie odejít ze zdravotních důvodů.


Zemřel v epizodě Right při výbuchu sestrojeném Liamem.

Lenny Platt jako Drew Perales Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás