Quantico Miranda Shaw

Miranda Shaw

Miranda Shaw

Zástupkyně ředitele FBI.

Sezóny 2
2015 - 2017


První série

Miranda Shaw byla zástupkyní ředitele akademie v Quanticu, ale to jí nestačilo. Chtěla, aby absolventi Quantica byli ti nejlepší agenti FBI vůbec, a k tomu volila i poměrně nekonvenční metody výuky. Miranda je tvrdá a inteligentní, ale když její studenti nahlédnou pod pláštík její minulosti, už nikdy ji neuvidí ve stejném světle jako dříve, a to obzvláště Alex. Miranda byla ta první, která věřila, že její nejlepší studentka Alex byla z teroristického útoku na Grand Central obviněna křivě, proto Alex pomáhala. Měla syna Charlieho, který v první sérii zemřel. Po událostech ze závěrečné epizody první série se stala zástupkyní ředitele FBI.

Druhá série

Ve čtvrté epizodě je odhaleno, že spolupracuje s Občanskou osvobozeneckou frontou. Důvod je zatím nejasný.


Aunjanue Ellis jako Miranda Shaw Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás