Quantico Miranda Shaw

Miranda Shaw

Miranda Shaw

Zástupkyně ředitele FBI.

Sezóny 2
2015 - 2017

První série

Miranda Shaw byla zástupkyní ředitele akademie v Quanticu, ale to jí nestačilo. Chtěla, aby absolventi Quantica byli ti nejlepší agenti FBI vůbec, a k tomu volila i poměrně nekonvenční metody výuky. Miranda je tvrdá a inteligentní, ale když její studenti nahlédnou pod pláštík její minulosti, už nikdy ji neuvidí ve stejném světle jako dříve, a to obzvláště Alex. Miranda byla ta první, která věřila, že její nejlepší studentka Alex byla z teroristického útoku na Grand Central obviněna křivě, proto Alex pomáhala. Měla syna Charlieho, který v první sérii zemřel. Po událostech ze závěrečné epizody první série se stala zástupkyní ředitele FBI.

Druhá série

Ve čtvrté epizodě je odhaleno, že spolupracuje s Občanskou osvobozeneckou frontou. Důvod je zatím nejasný.


Aunjanue Ellis jako Miranda Shaw Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás