Quantico Will Olsen

Will Olsen

Will Olsen

Nováček v Quanticu. Neobyčejně chytrý, ale postrádá sociální dovednosti.

Sezóny 2
2016 - 2017

První série

Will získal ve 22 letech doktorát z Harvardu a jednu dobu pracoval v Laboratoři tryskového pohonu. Při autonehodě přišel o sestru, která mohla přežít, pokud by jí byla podána krevní transfuze. Ale jelikož byli Willovi rodiče příslušníky Křesťanské vědy, transfuzi nepovolili. Je gay a introvertní typ. Quantico neabsolvoval, stal se z něj expert na IT bezpečnost.

Druhá série

Will se potká v baru s Harrym a je jasné, že nejde o setkání čistě náhodné. Ukáže se, že Harry využívá Willa, aby získal více informací o Alex a Ryanovi. V epizodě KMFORGET vyjde najevo, že spolupracuje s Občanskou osvobozeneckou frontou.


Jay Armstrong Johnson jako Will Olsen Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás