Quantico Quantico se vrátí v březnu

Quantico se vrátí v březnu

Quantico se vrátí v březnu

Aktuální dějová linka se v posledním díle uzavřela a ve čtrnáctém díle budeme pokračovat v jediné časové linii a příběh se značně posune. Jisté je, že po měsíční pauze se máme nač těšit.

9 0
23.2.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Lucifrid

Krucinál, už aby to bylo, promo je přímo bombový :D

webmaster
23.2.2017 | 16:47:43
Lex Luthor

taky se těším bude jedna časová osa aspon se nebudu ztrácet v ději

23.2.2017 | 17:12:08
Raya

Neznám snad jediný seriál kromě Quantica, kde bych si zamilovala tolik postav. A jedna z nejlepších zpráv je, že Caleb je znovu na scéně ♥

#4 KevSpa
25.2.2017 | 0:24:54
KevSpa

#3 Raya: No v té ukázce to každopádně není Graham Rogers, ale Hunter Parrish. Jsou si dost podobní, pravda. :) Caleb by se každopádně vrátit měl, ale zatím se neví, na kolik epizod. :)

webmaster
25.2.2017 | 13:52:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás