Zdroj: CineMax
Po dlouhém rozhodování máme jasno. Stanice CineMax se rozhodla ukončit seriál Quarry hned po první řadě. Sledovanost sice byla dostatečně vysoká, za zrušením jsou především politické důvody. Tvůrci by chtěli pro seriál najít nový domov, ale šance nejsou moc vysoké.
Zdroj: CineMax
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /13
Meloun 21
Po skvělém Banshee mě tohle moc nenadchlo, navíc to skončilo uzavřeně, takže zrušení určitě nemrzí.
#5 madraRomix01
Nemám se zrušením problém :)
hyena
cooooooooo???? co im jebe boze to bol uzasny serial no nevadi hlavne ze mame flashov arrowov na dalsich 10 serii dopredu istych kurva fix
Debustrol
No to bych blil. Braky pouštěj dál a kvalitní seriály utnou.
madra
#1 Meloun 21: Skončilo to otevřené
Kilosut
Zase dobrý seriál zrušia a odpad z milostnými desaťuholníkmi natáčajú ďalej… RIP
ZabyJack
To je škoda oblubil som si tento serial a stale som veril že bude pokračovanie. Ale najviac ma naštvalo že to skončilo z otvorením koncom
Kafka Tamura
Příběh o nesympatickém kokotovi v hl. roli. Jak mám fandit někomu, komu bych nejradši sám pustil hever. V takovém případě to ani kvalitní zpracování nezachrání. Nevadí.
#9 Batu_KhanBatu_Khan
#8 Kafka Tamura: Ani mne nebol sympoš, ale o tom to bolo adventura bad guyho a v tom bolo to čaro že to bola spracovaná zaujímavá netradičná téma
#10 Kafka TamuraKafka Tamura
#9 Batu_Khan: Týpek dojede z války (z krimu, z hor, od babičky, whatever), chtě nechtě si udělá u prvního mafoša kterého potká dluh, který musí následně vyrovnat, a tak pro něj musí dělat špinavou fachu – typickou mafiánskou zápletku hodnotíš jako NETRADIČNÍ TÉMA? No když myslíš :) Ale to je buřt, s tím nemám problém, naopak se vždycky rád podívám na další zpracování toho netradičního námětu :) tady to u mě selhalo na základě jiného, již řečeného.
#11 Batu_KhanBatu_Khan
#10 Kafka Tamura: Netradiční v tom že naozaj hlavná postava nevyvoláva sympatie(je to zaujímavá postava), ale len záujem o to čo sa bude diať nabudúce(o dej seriálu), v tomto to vidím netradične, podobní bol seriál The Take(hraje tam tvoj avatar) a tam tiež bol v hlavnej roli vyšinutý jedinec
hyena
mac bol skvela postava sympaticka zrusenie tohto serialu je nepochopitelne hlavne ze budu dalsie serie picovin komixovych este jednu poriadnu seriu by si tento serial zasluzil
Kalam
a co si mám pod „politickými důvody“ představit? Koho to zas urazilo?