Quarry
91/100 - 34×

Quarry

Mariňák Mac Conway se vrací zpět z války ve Vietnamu. Ty, které miloval, se mu vyhýbají a veřejnost ho odmítá. Při snaze vyrovnat se se svými vzpomínkami z války, je vtažen do světa zabíjení a korupce podél řeky Mississippi.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CineMax | 50 minut


CineMax si připravuje nový akční seriál Quarry

CineMax si připravuje nový akční seriál Quarry

Stanice CineMax musí obnovit šatník. Letos dospěl do svého konce Strike Back. Začátkem roku pak skončí Banshee. Cinemax samozřejmě nezahálí a přichystala si pro nás na příští rok dvě novinky.


7 0
1.11.2015

Po ukončení Strike Back a Banshee zůstane stanici CineMax pouze The Knick, jehož druhou řadu můžete právě sledovat.

Nemusíte se však bát. CineMax si rozhodně nenechá jen jeden seriál. Pro rok 2016 má v plánu dvě novinky. Na Outcast jsme vás upozorňovali již dříve. Za seriálem stojí tvůrci The Walking Dead a budeme v něm sledovat Kylea Barnese, kterého po celý život sužuje démon.


Druhou novinkou pro rok 2016 je seriál Quarry, který vznikl na základě knih od spisovatele Maxe Allana Collinse. Collins píše celou sérii pod názvem Quarry, do roku 2015 vyšlo celkem 10 knih. Český překlad však budete hledat stěží.
Příběh pojednává o bývalém mariňákovi, Macu Conwayovi, který se vrátil z války ve Vietnamu. Po návratu však nic není jako dřív. Veřejnost ho odmítá a ti, které miloval ho přehlíží. Zároveň se musí vypořádat se svými vzpomínkami z války. což ho přivádí ke své nové profesy nájemného vraha.

Kdo v tom bude hrát?
Logan Marshall-Green (Mac Conway), Jodi Balfour (Joni), Peter Mullan (The Broker), Nikki Amuka-Bird (Ruth), Damon Herriman (Buddy), Jamie Hector (Arthur) Edoardo Ballerini (Karl) a Skipp Sudduth (Lloyd).

První série bude mít 8 epizod a režie se ujal Greg Yaitanes, který má za sebou několik epizod Banshee, ale režíroval i několik epizod seriálů Lost, House, Heroes, Prison Break a mnoho dalších.
Producenty seriálu jsou Matt DeRoss (The End of the Tour), David Kanter (The End of the Tour), Max Allan Collins a Ken Levin (The Scribbler). Na scénáři dále spolupracují Jennifer Schuur (Hannibal) a Max Allan Collins.

První teaser

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!