Queen Charlotte: A Bridgerton Story
0/100 - 0×

Queen Charlotte: A Bridgerton Story

Prequel k seriálovému hitu Netflixu Bridgerton z pera Shondy Rhimes sleduje mládí nám dobře známé královny Charlotty. Jak probíhal její vzestup k moci a slávě?

VB | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Arsema Thomas (lady Aghata Danburyová (mladší)), Adjoa Andoh (lady Aghata Danburyová (starší)), India Ria Amarteifio (královna Šarlota (mladší)), Golda Rosheuvel (královna Šarlota (starší)), Ruth Gemmell (lady Violet Bridgertonová (starší)), Corey Mylchreest (král Jiří III.), Michelle Fairley (princezna Augusta)

Vše, co potřebujete vědět o prequelu k Bridgertonovým o královně Charlottě

Vše, co potřebujete vědět o prequelu k Bridgertonovým o královně Charlottě

Smetánka si opět chystá perly, tiáry a přemrštěné róby a chystá se na sezónu. V letošním roce se dozvíme, jak to tenkrát bylo mezi králem a královnou, jaké bylo mládí lady Danburyové a jak se vlastně britská šlechta dostala do stavu, jaký známe z Bridgertonových.

0 0
17.1.2023

V květnu 2021 streamovací společnost Netflix a produkční společnost Shondaland oznámily, že se chystají natáčet prequel seriálu Bridgerton, který se bude věnovat mládí královny Charlotty. Kromě ní se v seriálu také potkáme s mladšími verzemi lady Danburyové a lady Bridgertonové. Bude se jednat o zbrusu nový příběh, ke kterému teprve autorka knih o osmi sourozencích Julia Quinn napíše knihu. Je ovšem zajímavé, že postavy se v seriálu mají potkat v mládí, když lady Bridgertonová je podle knih o generaci mladší a z historického hlediska je královna u příběhů ze čtvrté knihy (podle které se točí třetí série Bridgertonu) mrtvá. Ale o historickou přesnost u seriálu nikdy nešlo.

Ještě přesně nevíme, kdy se dostane Queen Charlotte: A Bridgerton Story na naše obrazovky, něco už o seriálu ale tušíme. Co všechno?

Zápletka seriálu

Všichni dobře známe matrony londýnské smetánky začátku 19. Století královnu Charlottu, lady Agathu Danburyovou a lady Violet Bridgertonovou, ale jaké bylo jejich mládí? To zjistíme v novém seriálu. Bude sledovat královnin vzestup k moci a její milostný příběh s králem Jiřím.

Obsazení seriálu

Své role v seriálu si zopakují Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh a Ruth Gemmell, kdy se ve svých rolích z Bridgertonových budou objevovat v jakýchsi flash-forwardech. Jako mladá královna Charlotta se objeví India Ria Amarteifio, Arsema Thomas si zahraje mladou Aghatu Danburyovou, Corey Mylchreest mladého krále Jiřího Michelle Fairley se objeví jako princezna Augusta.

Ukázka ze seriálu

Seriál zatím nedostal plnohodnotný trailer, ale Netflix nám již naservíroval první ukázku ze seriálu. Je to scéna, kdy se poprvé uvidí Charlotta a Jiří.

Thumbnail Play icon

Těšíte se na nový seriál z vesmíru Bridgertonových? Hlavně si ho nezapomeňte dát do Bedny, ať vám neuteče žádná novinka!

Foto: Netflix, Zdroj: Elle.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama