Ragnarok (Ragnarök – Konec světa)
92/100 - 81×

Ragnarok(Ragnarök – Konec světa)

Malé město Edda nacházející se uprostřed Norska trpí táním ledovců a velkým znečištěním. Konec světa se tu zdá neodvratitelný. Zachránit by ho mohla jen známá legenda.

Norsko | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
David Stakston (Magne Seier), Jonas Strand Gravli (Laurits Seier), Herman Tømmeraas (Fjor Jutul), Theresa Frostad Eggesbø (Saxa Jutul), Gísli Örn Garðarsson (Vidar Jutul), Synnøve Macody Lund (Ran Jutul), Danu Sunth (Iman Reza), Benjamin Helstad (Harry),

S02E06: All You Need Is Love

S02E06: All You Need Is Love

Magne a jeho parta už nevědí co by, a tak se vrhnou do riskantní akce. Na Jotulovy si došlápne nečekaný nepřítel a pradávná hrozivá síla se probouzí k životu.

cz sk
27.5.2021
54 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Jako ukončení S02 slabé. Všech se dotklo, co si vlastně způsobili sami. Snad jedinej Magne z toho vyvázl, s kladivem. Laurits se zachránil, jen díky tomu, co zplodil. A název epizody je výstižný, Saxa ojela Magneho. Každej jde svou cestou. Magnemu teda brzo došlo, co je ta rodina zač, a že drží i přes problémy pospolu.

13.1.2022 | 19:44:52
blondyn.b

To už není jediný seriál, kde by se nějaký děj netočil okolo toho podstatného, co nám všude podprahově podsouvají? Homo, eko, vegan, rasismus. Padouch bílej hajzl. Loki transka…Vše zachrání silná žena…Přitom by to byl docela zajímavej seriál…Jo a i Greta padla při schůzi mladých extrémistů:)))

14.6.2021 | 13:51:13
memar

Za mňa táto séria o level slabšia ako prvá, okrem smrti Vidara sa v podstate nič neudialo čo by príbeh posunulo. Prírody menej, hudba slabšia, riešili sa len vzťahy. Ale Ran stále dobrá, pre mňa najsympatickejšia postava.

4.6.2021 | 10:51:12
Deevyx

Čekal jsem lepší konec série, ba i příběhu, bylo to však prodloužené ještě minimálně o jednu sérii, jsem velice zvědavý, protože tahle série mě první tři díly totálně vtáhla do sebe a nemohl jsem přestat koukat, další díly už byly zkrátka slabší a přišlo mi, jako by tvůrci nevěděli jak to udělat tak, aby mohli natočit ještě jednu sérii. 2. sérii i poslední díl jsem si každopádně užil a neskutečně se těším na další. Doufám, že další sérii už zakončí a nebudou to zbytečně prodlužovat. S většinou herců jsem spokojený, takový Loki I Thor jsou zahraní úžasně, je tam trošku moc vidět nádech moderní doby aka LGBT apod. ale i přes takové chyby se to dalo překousnout. Dneska tvůrci seriálů prostě takový obsah musí tvořit, aby pak nedostali hate od naší milované LGBT komunity. 4/5.

1.6.2021 | 1:03:20
anushka

Nechci říct, že se mi druhá série nelíbila, ale první mě chytla více. Což je zvláštní, protože v druhé sérii se více řešila severská mytologie, seznámili nás s více bohy- Freya, Tý, Odin a samozřejmě Loki, ale ten byl jasný už od minulé řady. Konec je otevřený, takže se asi dočkáme další série. A v té jsem zvědavá, jak se povede malému Jörmungandrovi :)

webmaster
30.5.2021 | 20:18:33
m0rdred

Druhá série potěšila, ale tempo pomalé, děj neuzavřený, otevřený pro třetí sérii. Srážím hodnocení za BLM a LGBT. To je fakt hrozné :( Jinak si to udrželo standard z první série. Dost věcí se mi nelíbilo a připadalo mi pitomých – žádost o kladivo od automechanika, vykování kladiva ve fabrice (měl to kovat skřítek, bouchal do toho ten automechanik a vůbec celý to bylo ujetý – co tam dali za matroš na kov? a kolik ho bylo, nabylo to jak vykynuté těsto a ani jsme to kynutí neviděli). Loki teplouš, Odin naprosto nevýraznej, neschopnej ničeho. Po pár pivech dobrý zkouknutí. Jediný co mě potěšilo, byla ta šukačka na konci.

29.5.2021 | 18:30:43
el.locos

Poslední 2 díly super ;-) jen doufám, že bude 3tí série a v ní vícero bojové akce, když už máme konečně kladivo :-D

28.5.2021 | 10:27:48

Filtr seriálů
Reklama