Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) Diskuze: Obecná diskuze

Diskuze: Obecná diskuze

Zde můžete diskutovat o čemkoliv, co se týká seriálu Raised by Wolves.

Vojteew

Dobrej seriál :)

#2 MrPlankton
26.9.2020 | 22:48:09
MrPlankton

#1 Vojteew: kulervoucně

3.10.2020 | 19:24:56
vera2deti

Wow, parádní. Jen škoda, že toho „hada“ recyklovali z Pavučiny snů. Těším se na pokračování.

4.10.2020 | 0:48:31
leonidas 300

Jen tak k porovnání dojmu z děje z vesmíru za dějem seriálu.

Co se týče děje tak to zatím vykrádá mnoho mýtů a legend o stvoření a pečlivě je kombinují. (Androidi = Adam Eva, dva protěžovaní sirotci jsou trochu Romulus a Remus i trochu Kain a Abel.., původní obyvatelé „neandrtálci a jejich technologie a temné rituály i temné fotony = pohanské potažmo satanistické rituály(Satanis­tické pokud před křesťanským bohem nebylo nic pravdou) a s tím spojená degenerace a uctívání hada je zase Čína – Had se přetvoří v draka a stane se cca bohem. A pak je tam ta krásná propaganda Ateisti jsou zlí posílají děti do boje přesvědčují své bojovníky že obětovat se při výbuchu je správné a nejsou téměř schopni dosáhnout lepších technologií, kdežto věřící vede k lepším technologiím bůh = "Neandrtálci“ z Kepler-22b přiletěli na zemi do DNA místního druhu zapsali svou („Archeo-astronauti“) aby zachránily svůj druh, v jejich transportu bily jak příznivci temných bohů (Hadů) tak příznivci svobodné vůle a hurá máme lidské frakce, samozřejmě sebou přivezli své technologie nebo aspoň návody (technologie darované Solem=sluncem-hlava Apollona nebo Heliose na oltáři v kostele) věřící je přijmou a splní do detailů. Ateistický vědec který studoval jako věřící prohlédne lži a snaží se Spasit lidstvo skrze nevinné a dále už je děj seriálu.

Mněli androidy a androidi jsou technologie z Kepleru-22b, takže je pravděpodobná nějaká UI nebo AI uctívačů Hadů (hlas Sola) napojená na technologie založené na technologii původních obyvatel před degenerací se vydává za Sola a 13 let v hibernaci jim podprahově upravovala mysl. Jinak tato část s cestováním technologii z Kepleru na Zemi a zpátky kdy na obou působí vzájemně úpadek a také jsou jí svázaní mi připomíná mýtus o Nibiru – (křesťansky) Nemesis.

S Alienem to má společný akorát bíle krvácející androidy a to je v podstatě z biologického hlediska stejný roztok jako když krev zbavíš krvinek (teoreticky pro děj prakticky v realitě) Vše až na popření Alien návaznosti jsou jen teorie na základě významných náznaků v ději tak to zase neberte moc vážně.

PS: v Alienovy není lidská technologie vázaná na vzory od pradávné(rasy) formy boha a zemně je dystopická ale ne zničená (cca Cyberpunk) – technologicky ovládaná korporacemi a jinak v rozvoji a cca řádu s tím že kepler-22b není jediná kolonizovaná planeta a už vůbec ne pro záchranu lidstva. Jinak Blade Runner a Alien jsou si blízko a predátor je připojen hrami a komiksy. (Inspirace se nevylučuje -Toť vše.)

14.1.2021 | 12:22:12
leonidas 300

Pro doplnění ověření svých dojmů a že v tom nejsem sám: https://www.denofgeek.com/…l-explained/ , https://screenrant.com/…-connection/ , https://screenrant.com/…s-explained/ , https://www.reddit.com/…_and_season/
a poslední co dělá z matky trochu Lilith – https://www.cbr.com/…nges-mother/

14.1.2021 | 12:40:04


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás