Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 93×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

S01E06: Lost Paradise

S01E06: Lost Paradise

Po znovuoživení svého pouta se svým tvůrcem rozptylují Matku její silné pocity, o kterých si nemyslela, že by je mohla cítit. Neuvědomuje si však, že se Marcus, Sue a další Mithraisté přibližují k jejich osadě.

cz sk
17.9.2020
55 minut

Základní info:

Režie: Sergio Mimica-Gezzan
Scénář: Don Joh

Hrají: Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Ethan Hazzard (Hunter), Jordan Loughran (Tempest), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Susan Danford (Justina), Loulou Taylor (Cassia), Litha Bam (Bartok), Adrian Schiller (Otho), Clayton Evertson (Dorian), Garth Breytenbach (Den), Daniel Lasker (Furfur), Jenna Upton (Danjal), Shoko Yoshimura (Mastema), Fadzai Simango (L.E.A.S.H), Tristan de Beer (Grigori),…

Foto: HBO MaxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

„Jsi nová Matka lidstva."

15.6.2022 | 13:04:21
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Matka by si měla davat pro přiště pozor byla stvořena pro ochranu a ty jeji soukrome mise ji malem staly život a tež nechapu proč Paul takhle Matku podrazil a ta přestřelka byla fakt dobra a jsem zvědav co ma Sol v planu s matkou že ji nechal žit.

4.2.2021 | 22:30:54
choudys

Matka se snaží co nejvíce vytěžit z virtuálu. Netuší, že se ji snaží věřící sprovodit ze světa, jenže jak to bývá s androidy, člověk nemůže vědět úplně všechno. A tak se to vyvine úplně jinak, něž lidi zamýšleli. Později „cosi z hůry“ ovlivní, že Matku nezabijí.
Zatím nejpromyšleněj­ší díl.

22.1.2021 | 21:13:21
Sugar1

Chápu, jak se matka cítí, také jsem měl zavirovaný počítač, pak je ale spousta věcí, které nechápu, chování je někdy řekněme zvláštní a těžko říct co je skutečné a co ne, Campion se svým fanatickým ultraveganstvím mě už vyloženě se**. Na koci aspoň pokrok. Ps: Romantika fajn no, ale jak je tam zaplavilo to sperma, no nevím

14.10.2020 | 0:40:58
Limitsalv

No něco se konečně událo. Matka klasická baba, její soukromé aktivity, které upřednostnila před hlídáním dětí dospěly až k tomu, ale však to přece bylo ztvárněno v tomto díle:-). Obávám se však, že ta mrcha přežije. Ovšem co vyuka dětí, to tam jen posunovali klacíky nebo si říkali dokola pohádku o třech prasátkách. Se jaksi zapomnělo na vyuku, bylo zde vidět, že i dítě ze země je nejenom chytřejší, ale má nápady a návyky, jak ulovit zvěř. A pak tam nebylo ani jednou, že by si alespoň jednou za čas oprali hadry nebo se pořádně umyli, tak to tam v těch příbytcích muselo vonět. Nicméně tento díl, byl alespoň akční, dávám tedy palec nahoru.

6.10.2020 | 7:35:41
captain

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní… to se dalo čekat! Ale to s tou sekyrou, to bylo celkem povědomé…

23.9.2020 | 17:23:35
filipes12

je to lepsie a lepsie…

20.9.2020 | 9:03:27
Smrtihlav

Vynikající

20.9.2020 | 0:29:33

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama