Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) S01E06: Lost Paradise

S01E06: Lost Paradise

S01E06: Lost Paradise

Po znovuoživení svého pouta se svým tvůrcem rozptylují Matku její silné pocity, o kterých si nemyslela, že by je mohla cítit. Neuvědomuje si však, že se Marcus, Sue a další Mithraisté přibližují k jejich osadě.

cz sk
17.9.2020
55 minut

Základní info:

Režie: Sergio Mimica-Gezzan
Scénář: Don Joh

Hrají: Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Ethan Hazzard (Hunter), Jordan Loughran (Tempest), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Susan Danford (Justina), Loulou Taylor (Cassia), Clayton Evertson (Dorian), Garth Breytenbach (Den), Litha Bam (Bartok), Fadzai Simango (L.E.A.S.H), Brendan Murray (Otho), Tristan de Beer (Grigori),…

Foto: HBO MaxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Matka by si měla davat pro přiště pozor byla stvořena pro ochranu a ty jeji soukrome mise ji malem staly život a tež nechapu proč Paul takhle Matku podrazil a ta přestřelka byla fakt dobra a jsem zvědav co ma Sol v planu s matkou že ji nechal žit.

4.2.2021 | 22:30:54
choudys

Matka se snaží co nejvíce vytěžit z virtuálu. Netuší, že se ji snaží věřící sprovodit ze světa, jenže jak to bývá s androidy, člověk nemůže vědět úplně všechno. A tak se to vyvine úplně jinak, něž lidi zamýšleli. Později „cosi z hůry“ ovlivní, že Matku nezabijí.
Zatím nejpromyšleněj­ší díl.

22.1.2021 | 21:13:21
Sugar1

Chápu, jak se matka cítí, také jsem měl zavirovaný počítač, pak je ale spousta věcí, které nechápu, chování je někdy řekněme zvláštní a těžko říct co je skutečné a co ne, Campion se svým fanatickým ultraveganstvím mě už vyloženě se**. Na koci aspoň pokrok. Ps: Romantika fajn no, ale jak je tam zaplavilo to sperma, no nevím

14.10.2020 | 0:40:58
Limitsalv

No něco se konečně událo. Matka klasická baba, její soukromé aktivity, které upřednostnila před hlídáním dětí dospěly až k tomu, ale však to přece bylo ztvárněno v tomto díle:-). Obávám se však, že ta mrcha přežije. Ovšem co vyuka dětí, to tam jen posunovali klacíky nebo si říkali dokola pohádku o třech prasátkách. Se jaksi zapomnělo na vyuku, bylo zde vidět, že i dítě ze země je nejenom chytřejší, ale má nápady a návyky, jak ulovit zvěř. A pak tam nebylo ani jednou, že by si alespoň jednou za čas oprali hadry nebo se pořádně umyli, tak to tam v těch příbytcích muselo vonět. Nicméně tento díl, byl alespoň akční, dávám tedy palec nahoru.

6.10.2020 | 7:35:41
captain

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní… to se dalo čekat! Ale to s tou sekyrou, to bylo celkem povědomé…

23.9.2020 | 17:23:35
filipes12

je to lepsie a lepsie…

20.9.2020 | 9:03:27
Smrtihlav

Vynikající

20.9.2020 | 0:29:33

Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
71/100 - 75×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Ethan Hazzard (Hunter), Jordan Loughran (Tempest), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius)

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás