Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) S01E08: Mass

S01E08: Mass

S01E08: Mass

Zatímco Marcus pokračuje v přijetí své mithraické oddanosti, Sue se strachuje, že už možná nemá na srdci její a Paulovy nejlepší zájmy. Matka mezitím zažívá to, o čem se domnívá, že jsou poruchy, a Hunter pracuje na tajném projektu s Otcem.

cz sk
24.9.2020
49 minut

Základní info:

Režie: Alex Gabassi
Scénář: Sinead Daly

Hrají: Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Ethan Hazzard (Hunter), Jordan Loughran (Tempest), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Susan Danford (Justina), Loulou Taylor (Cassia), Clayton Evertson (Dorian), Garth Breytenbach (Den), Litha Bam (Bartok), Grace Li (Tally), Carel Nel (Karl),…

Foto: HBO MaxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Matka bude mit dalši ditě a že ty předchozi děti byla jen zkouška a jsem zvědav čim to nove ditě bude duležite, jinak nemělo chybu jak Marcus se měni a už nevěři v stare zvyky a nečekal jsem že zavře i Sue ale aspon utekla a spolu s nimi i ostatni ale jsem zvědav co ted budou dělat a taky co bude dělat Matka.

5.2.2021 | 10:26:25
choudys

Někomu hráblo, a dal se na víru. Další nevidí jiné východisko, než utéct spolu s dětmi, které zjistili, že už takhle žít nechtějí. Matka snažíce se oprostit od „bolesti“ jde do Archy, kde se chce opravit, ale krev androidů ji moc nepomáhá, a tak si uloví jednu potvoru. To co se jí stane, není to co chtěla. Zjišťuje že nebyla na něco, co neočekávala, vůbec připravena.
Otočilo se to jinam, a je to víc psycho. Líbí.

22.1.2021 | 23:25:05
salamalejkum

what the hell just happened here … nabralo to celkom iny smer, nez som cakal…solidny nabeh a zrazu what da …

6.11.2020 | 17:10:06
Limitsalv

Tak Marcusovi hráblo, vždyť to co chtěl se dalo udělat úplně jinak a v klidu a stačila by i lepší komunikace. Těhotný android tak k tomu se snad nedá nic dodat, ledaže i ve Van Helsingovi se upíří snažili o potomstvo a jak to dopadlo. Co z toho bude Golem nebo nějaký jiný kříženec. Napadlo mě, že matka navštíví ten vrak lodi a vybrakuje tam cokoliv, aby se opravila, ale že začne sát i krev ze zvířat jak nějaká bestie. No dle ohlasu sledují, že pomalu všichni byli z tohoto dílu na vážkách.

9.10.2020 | 7:20:00
Leksa

ani mě se tato epzoda nelíbila…byla opravdu nejhorší a o ničem

26.9.2020 | 21:00:06
kudry.cz

Tak za mě zatím, nejhorší epizoda. Když děti přebírají moc nad dospělými, nekouká z toho nic dobrýho.

26.9.2020 | 17:02:56
Smrtihlav

Hm, tak tímto dal ten seriál sám sobě levý hák přímo na bradu :-( Bohužel.

25.9.2020 | 23:13:14
captain

Slušný brutus. Něco jako bizarní setkání Davidů a Bishopů… to se dalo čekat, že si Matka poradí. Mezitím se Marcus dočista pomátl. Campien s Paulem go!

25.9.2020 | 17:08:31

Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
71/100 - 75×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Ethan Hazzard (Hunter), Jordan Loughran (Tempest), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius)

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás