Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) S01E10: The Beginning

S01E10: The Beginning

S01E10: The Beginning

Paul začíná vykazovat zneklidňující chování obdobné jako u Marcuse, což vede k šokujícímu zjištění. Otec se potýká s emocemi podobným těm lidským. Matka a Otec odhalují překvapivé tajemství o planetě, na které se nacházejí, zrovna když na Kepler-22b přichází nová hrozba.

cz sk
1.10.2020
49 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že takovy plod jsem teda nečkeal čekal jsem nějake zazračne ditě ale ne letajicho hada a kdo vi za jakym učelem ho vytvořili a taky jsem zvědav jak dopadli Matka a Otec ale jinak nečekal jsem že Pual přijde že jeho rodiče zabili a přijali jejich identitu a jsem zvědav co bude ted a taky by mě zajimalo co jsou zač ti lide ktere našel Marcus.

5.2.2021 | 14:10:27
choudys

Ta planeta má zatraceně divně-škodlibej úmysl takhle si pohrávat s novými tvory. Sakra, co to ti scénáristi/režiséři hulili? :) Takhle si pohrát s myslí člověka.
Co má zatraceně Scott s těma hadama? Provokace na téma Bible by si měl už odpustit. Musí furt všeci srát to mysteryózno planet do příběhu? Ubohý.
Háďátko krásný, létající, díky Matce, zrozený :)

23.1.2021 | 2:14:31
theplanetoftheapes

Ohodnotím jako celou sérii, po shlédnutím se cítím jako by mě někdo zneužil a znásilnil moje psychické a vizuální smysly. Ten konec byl úplně WTF, bylo to jako by divákovi naservírovali halušky s LSD a nechali ho v tom vymáchat. U pokračování se upřímně bojím, že to už nebude mít stejnou atmosféru a jen vyždímají úspěch 1. sezóny která by se klidně dala sfouknout jako film.

11.11.2020 | 10:34:48
salamalejkum

how bizzare, neviem co to malo byt. Nebolo to to, co som si myslel, ze to bude od uvodu a koniec to len zaklincoval…Skoda, keby som vedel, tak sa do tohoto projektu nepustim, ale prve casti vyzerali slubne. Bud dokonale premyslene, alebo tvurci a Ridley si snupli toho viac a mixli s vodkou…bravo! Uz som nemal davno tak zmiesane pocity ako teraz. :)

6.11.2020 | 20:04:15
DC Expert

celé jsem to nepochopil kdyby to aspoň vysvětlili. Tohle dílo nazývám dívná fantazie nějakého scénáristy!

25.10.2020 | 7:17:07
Lord Denvil

Je zajímavé jak skoro každý pozastavuje nad létajícím hadem, ale létající Nekromancer a „kapsle“ nikomu nevadí ;-)

24.10.2020 | 12:10:53
Hofice

Můžete mi to někdo vysvětlit? Proč vyplivla nějakého hnusného hada – těšila jsem se celkem na dítě napůl androida a napůl člověka, tohle mě zklamalo…

20.10.2020 | 11:06:51
Dominookey

Neskutečný závěr. Je to sice matoucí, občas zbytečně natahované, ale poslední díl první série byl opravdu skvělý. Jsem zvědav, co se z toho vyklube dál. Jak matka zabila tu záhadnou postavu, tak ten obličej je jasný inženýr z Aliena & Promethea – to se potvrdilo i na té masce v té jeskyni. Takže to, že na sebe tyto světy navazují, je super. Mám plno otázek: 1) Kde ten technik, co přeprogramoval matku vzal zárodek toho hada? 2) Proč to vůbec udělal, když chtěl zachránit lidstvo? 3) Myslel jsem si, že inženýři vymřeli a že posledním byl ten z Promethea, tak by mě zajímala historie tohoto, co matka zabila.

17.10.2020 | 14:39:41
Limitsalv

Tak Ridly se tu vyřádil. Já mám radši víc fikci i fantazy víc než scifi a opravdu jsem čekal a potěšilo mě, že z toho androjdího děcka nebude děcko, ale nějaký vetřelec nebo podobná zrůda. Otázkou je, kdo jí ho tam dal. Jinak v BBC dokumentech jsem viděl, že had dokáže defakto né létat, ale skákat ze stromu na strom. Je to defakto let, kdy zvláštním způsobem hejbe tělem a je schopen překonat vzdálenost i několik desítek metrů. Mohlo to být natočeno hůře i lépe. Možná se na 2. sérii podívám, teď nevim, ovšem Ridly, tady jsi se vyřádil a dle ohlasů by stálo reagovat na to co se líbilo a co nelíbilo a poučit se z toho a až Ridly natočí toho třetího Promethea, tak ať ten stojí za to. Za 10 díl teda dávám 3 hvězdičky.

10.10.2020 | 11:06:52
Leksa

Ten létající had je vytvořený za pomoci programu a technologie androidů,takže tipuji že lítá ,protože ovládá antigravitaci…což je v sci fi filmech docela běžná technologie.Podobně jako umělá gravitace…Jen je blbí ,že další díly budou kdo ví kdy.....přeci jen 10 dílů a dlouho nic seriál totálně zničí.....mám rád právě Marcuse/Ragnara.

10.10.2020 | 1:07:47

Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
71/100 - 75×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Ethan Hazzard (Hunter), Jordan Loughran (Tempest), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius)

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás