Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 92×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

4 28
4.6.2022

Od konce druhé řady uplynuly už téměř tři měsíce a my jsme se pořád z HBO nedoslechli žádné informace o osudu Raised by Wolves. V případě první řady bylo prodloužení pro druhou sérii oznámeno v polovině vysílání série, takže toto dlouhé ticho nenaznačovalo moc pozitivní zprávy. Třeba ale jen mohly probíhat dlouhá jednání mezi všemi zainteresovanými stranami. Ale bohužel se nakonec ukázalo, že seriál opravdu stojí na tenkém ledě a nyní bylo vedením z HBO Max potvrzeno, že je zrušen po dvou sériích.

Ačkoliv nebudeme pokračovat se třetí sérií Raised by Wolves, jsme nesmírně vděční prvotřídním hercům a všem, co se podíleli na tvorbě seriálu, včetně našich tvůrců Aarona Guzikowskiho, Ridleyho Scotta a Davida W. Zuckera a celého týmu ve Scott Free Productions, za jejich nádhernou práci a unikátní schopnost přilákat fanoušky ke sledování dění na planetě Kepler-22b.


(Na Kepler-22b se už nepodíváme. Foto: HBO)

O tuto skutečnost se o pár hodin dříve podělil na sociálních sítích herec Abubakar Salim, představitel Otce, který zrušení dával za vinu především fúzi ve Warner Bros. Discovery, která zapříčiňuje, že se spoustu seriálů nedočká svého konce. V té době ještě nic nebylo oznámeno veřejně, což vysvětluje tím, že se hledá způsob, jak by seriál mohl pokračovat, a to například na nějaké jiné stanici či službě. Proto také žádal fanoušky, aby se na sítích ozývali, že o další sérii stojí. Celý jeho příspěvek si můžete pročíst na hercově Twitteru.

Na HBO Max se tedy seriál už pokračování nedočká a nám nezbývá nic jiného, než doufat, že se jeho tvůrcům a producentům podaří pro něj nalézt domov někde jinde, kde by mohl pokračovat a případně se dočkat těch pěti až šesti sérií, které si pro něj Guzikowski naplánoval a měl i jasnou představu o tom, jak celý skončí.

Zdroj: Deadline

Mrzí vás, že se HBO rozhodlo se seriálem nepokračovat?

Diskuze /18

Zilwicky

Škoda, nebol to síce žiadny zázrak a niekedy som sa pomaly až nútil to pozerat ďalej :D ale bolo to niečo nové, čerstvé a celkovo som bol zvedavý kam to celé povedie. Rozhodne to totiž nebol seriál pri ktorom by ste vedeli hned po prvej epizóde ako to pomaly celé skončí. Ten príbeh bol ale proste možno až moc divný a dej sa posúval dosť pomaly.
Budem rád ak sa mu podarí nájsť nový domov ale ak nie tak to nebude katastrofa :)

4.6.2022 | 11:55:06
Camaris

To jsem rád, že jsem s tím seknul po první řadě. :)

4.6.2022 | 12:19:24
Denyslayer

Tak tohle je těžké zklamání.. výborný sci-fi seriál, těšil jsem se na pokračování..

4.6.2022 | 13:26:58
Martrix

První řada byla o ničem a její konec byl vysloveně na facku, ale mělo to potenciál, pár dobrých nápadů, tak jsem mrkl na druhou řadu a ta byla o poznání lepší, vlastně měla aspoň tři vysloveně skvělé epizody. Takže mě spíš štve, že jsem spodobně jak s Archive 81 ztrácel čas u něčeho, co zůstane nedokončené. Dost si zahrávají…nechávat takto rozdělané seriály bez solidního zakončení, by je mohlo stát diváky.

4.6.2022 | 15:29:27
kenkaku

Naprosto žádná škoda. Nelogický slepenec bez jakéhokoliv konceptu a směru. Divím se, že to neukončili už po první řadě.

4.6.2022 | 18:48:23
memar

Nemalo to ani hlavu ani pätu, niktoré linky vyslovene hlúposť.

4.6.2022 | 20:02:46
MrPlankton

Skvělý seriál plný symboliky, paralel a odkazů. Což byl asi hlavní kámen úrazu, protože divák musí mít něco v hlavě, zároveň hlubší obecný přehled a umět přemýšlet, aby vnímal kontext a pochopil, co vůbec vidí…bez toho se mu bude seriál jevit jako „nelogický slepenec“ nebo „bez hlavy a paty“ :) Škoda…

4.6.2022 | 22:34:45
mmmm

Neumělý slepenec, který se snažil ohromit rádobyohromujícím. Nezaujalo ani v rámci 1. série.

5.6.2022 | 17:46:13
OriginalHunter

Škoda. Mohli tomu dať aspoň poslednú sériu.

5.6.2022 | 18:30:01
Bafomet42

Tragická škoda! Byl to naprosto fenomenální počin, jedinečný kousek v dějinách scifi, úžasný především množstvím konotací na reálnou historii. Samozřejmě předpokládá to solidní obeznámenost kulturně-historického pozadí, což se ukázalo slabinou, protože prostí konzumenti nerozumí a nemají zájem se vzdělat. Nic nového, ostatně kolik lidí u nás třeba adoruje Vondrušku a jedním dechem zatracuje Umberta Eca, že. Navíc patrně seriálu uškodil odsudek amerických křesťanů, kterým silně vadilo líčení věřících jako té záporné strany oproti kladným atheistům, ačkoli šlo o mitraisty a nikoli křesťany a ačkoli v druhé řadě byla odhalena temná stránka i atheistů. No nic, jako obvykle: cokoli se vymyká triviálnímu konzumu a vyžaduje mozek, nemá v showbyznysu šan­ci.

#13 pazoutova@gmail.com #15 Hodooor
5.6.2022 | 19:33:38
jerzisoft

Alespoň jeden závěrečný díl kdyby udělali… Nesnáším otevřené konce. Ach jo.

6.6.2022 | 12:28:43
Einar Einarson

i když měl svý mouchy a to ne málo, tak ryzích sci-fi seriálů je jako šafránu. škoda…

6.6.2022 | 12:28:53
pazoutova@gmail.com

#10 Bafomet42: Přesně ! S názorem souzním a je mi to moc líto, že tenhle počin končí.

6.6.2022 | 14:43:29
DebiQue

Koniec prvej serie priniesol nadej, ze by sa serial mohol vydat zaujimavym smerom. Nanestastie druha seria bola hotova katastrofa… Skoda… Posledne diely serie este nemam dopozerane, a uz sa k nim asi ani nedostanem…

6.6.2022 | 19:32:09
Hodooor

#10 Bafomet42: „cokoli se vymyká triviálnímu konzumu a vyžaduje mozek, nemá v showbyznysu šan­ci“

No, tohle spíš od diváka vyžaduje vyhulený mozek a konzum psychotropních látek aby stačil držet krok s věčně vykřeněným Ragnarem :D Ale i tak škoda, byly tam i dost zajímavé věci, holt málo lidí má tak vyvinuté čakry aby dokázal tu genialitu ocenit..

7.6.2022 | 22:24:16
risker

Sice blbost, ale koukatelná.. #škoda

8.6.2022 | 19:46:32
mathush

Nejhorší jsou otevřené konce. To pak člověk ztratí chuť začít s jakýmkoliv seriálem, aby nakonec nebyl předčasně ukončen.

12.6.2022 | 13:49:09
Marcus Flavius

Když uz jsem stím začal,nemám rád nedokončený věci !!!

23.6.2022 | 21:18:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama