Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
75/100 - 95×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Campion

Campion

Jediné přeživší dítě z první generace lidských dětí vychovávaných androidy.

Sezóny 2
2020 - 2022

Campion je bojovný a oduševnělý dvanáctiletý chlapec, kterého vychovávají už od narození Matka a Otec na planetě Kepler-22b. Měl pět sourozenců – Spiriu, Tally, Gabina, Mariall a Waldena, ale ti všichni na nové planetě před několika lety onemocněli a umřeli. On jediný neonemocněl a žije tak nyní na planetě sám se dvěma androidy.

Když však najednou přiletí loď lidí ze Země, je Campion poprvé ve svém životě vystaven náboženským stoupencům a začne zpochybňovat, jestli jeho androidští rodiče opravdu vědí, co je pro něj nejlepší. Navíc k nim domů Matka přivede pět nových dětí od Mithraistů – Paula, Huntera, Tempest, Holly a Vitu, díky kterým začne poznávat, co je to víra a začne si s nimi být blízký. Proto se je za každou cenu snaží chránit, a to i před svými rodiči, hlavně tedy před Matkou, ke které už nechová takovou důvěru jako dříve.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama