Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) Campion

Campion

Campion

Jediné přeživší dítě z první generace lidských dětí vychovávaných androidy.

Sezóny 1
2020 -

Campion je bojovný a oduševnělý dvanáctiletý chlapec, kterého vychovávají už od narození Matka a Otec na planetě Kepler-22b. Měl pět sourozenců – Spiriu, Tally, Gabina, Mariall a Waldena, ale ti všichni na nové planetě před několika lety onemocněli a umřeli. On jediný neonemocněl a žije tak nyní na planetě sám se dvěma androidy.

Když však najednou přiletí loď lidí ze Země, je Campion poprvé ve svém životě vystaven náboženským stoupencům a začne zpochybňovat, jestli jeho androidští rodiče opravdu vědí, co je pro něj nejlepší. Navíc k nim domů Matka přivede pět nových dětí od Mithraistů – Paula, Huntera, Tempest, Holly a Vitu, díky kterým začne poznávat, co je to víra a začne si s nimi být blízký. Proto se je za každou cenu snaží chránit, a to i před svými rodiči, hlavně tedy před Matkou, ke které už nechová takovou důvěru jako dříve.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E10: The Beginning

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás