Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 98×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Matka

Matka

Android s tajemnou minulostí, jejíž úkolem je vychovat lidské děti.

Sezóny 2
2020 - 2022

Matka má tajemnou minulost a byla naprogramována, aby po boku Otce vychovala šest lidských dětí na vzdálené planetě. Kromě naučení je, jak přežít, jim musí Matka také zabránit ve víře v nemožné, aby zajistila, že tato panenská planeta nebude rozervána stejnými náboženskými odlišnostmi, které dovedly Zemi k její naprosté zkáze. Matka doufá, že se její rodina stane základem mírumilovné, technokratické kolonie a tudíž i novým začátkem lidstva.

Když ale zjišťuje, že utváření těchto lidí není tak snadné, začíná také odhalovat tajemství ukrytá uvnitř svého vlastního programu, tajemství, která jí můžou pomoci ochránit svou rodinu, ale stejně tak ji i snadno zničit. Zjišťuje totiž, že je nekromantem, což je zabijácký android, které využívali Mithraisté během své války s ateisty. Byla však ateisty přeprogramována na pečovatelku.

Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
massx

Létající terminátor přeprogramovenej na hlídání dětí. Když na vás křikne, tak vám z toho hlava praskne (skoro jako moje stará). No Arnie v T2 by lepší. Zajímavé, že se dá vyřadit jednim výstřelem z „phaseru“, ten bohužel na Arše nikdo nemá, vzali si sebou zbraně jen projektivé. A tak všichni až na pár ztroskotanců chcípnou. Asi nejpodivnější hlavní postava seriálu, co sem kdy viděl. Hodila by se do univerza Aliens/Blade Runner, kde je většina replikantů vymaštěnejch. Ripleyová měla pravdu. Navíc snad víc androgynní herečku nemohli sehnat.

15.10.2020 | 4:29:53

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama