Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky) Matka

Matka

Matka

Android s tajemnou minulostí, jejíž úkolem je vychovat lidské děti.

Sezóny 1
2020 -

Matka má tajemnou minulost a byla naprogramována, aby po boku Otce vychovala šest lidských dětí na vzdálené planetě. Kromě naučení je, jak přežít, jim musí Matka také zabránit ve víře v nemožné, aby zajistila, že tato panenská planeta nebude rozervána stejnými náboženskými odlišnostmi, které dovedly Zemi k její naprosté zkáze. Matka doufá, že se její rodina stane základem mírumilovné, technokratické kolonie a tudíž i novým začátkem lidstva.

Když ale zjišťuje, že utváření těchto lidí není tak snadné, začíná také odhalovat tajemství ukrytá uvnitř svého vlastního programu, tajemství, která jí můžou pomoci ochránit svou rodinu, ale stejně tak ji i snadno zničit. Zjišťuje totiž, že je nekromantem, což je zabijácký android, které využívali Mithraisté během své války s ateisty. Byla však ateisty přeprogramována na pečovatelku.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
risker

MCBP

24.9.2020 | 0:04:40

Stav titulků

Epizoda S01E09: Umbilical

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO GO.

Nepřehlédněte

Co říkáte na intro seriálu?

Co říkáte na intro seriálu?

Součástí seriálu je i jedinečná úvodní znělka, která působí tak trochu pochmurně a zavede nás ze zničené Země na cestu vesmírem až k planetě Kepler-22b. Podívat se na ni můžete i uvnitř tohoto článku a také se o ní něco dozvědět.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás