Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 92×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Sue

Sue

Marcusova manželka, která společně s ním skrývá tajemství.

Sezóny 2
2020 - 2022

Sue je manželkou mithraického vojáka Marcuse, se kterým má syna Paula. Je bývalým vojenským zdravotníkem a společně se svou rodinou během Náboženské války v roce 2145 opustila Zemi na vesmírné lodi jménem Archa, jejímž cílem je nalézt pro lidstvo nový domov.

Sue a Marcus však nejsou ve skutečnosti těmi, za které se nyní vydávají. Tajemství o své pravé totožnosti musejí před svými společníky chránit, protože by pro ně mohlo mít nebezpečné následky. O jejich původu neví ani Paul, ale oba rodiče si k němu nalezli cestu a oddaně ho milují. Proto neváhají a hodlají jej za každou cenu zachránit, když ho unese nebezpečný android. Během té doby se ale Sue začne sama sebe ptát, jestli toho ve jménu přežití nezradili se svým manželem příliš.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Happiness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pochází z HBO, kde můžete seriál sledovat.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama