Ratched (Ratchedová)
77/100 - 22×

Ratched(Ratchedová)

Prequel slavného filmu One Flew Over the Cuckoo's Nest se zaměří na životní příběh slavné sestry Ratchedové, která terorizuje celý ústav a vládne mu železnou pěstí. Proč taková byla? Na to najdeme odpověď v novém seriálu od Ryana Murphyho (American Horror Story).

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Lékařský, Psychologický

Ratchedová je kompletně ke zhlédnutí na Netflixu

Ratchedová je kompletně ke zhlédnutí na Netflixu

Sestra Ratchedová v podání Sarah Paulson nám představuje svůj origin v novém prequelovém seriálu Ratched. Nový počin Ryana Murphyho si můžete pohodlně pustit kompletně na Netflixu. Profily postav čekejte brzy.

7 0
18.9.2020

Diskuze /4

Salem

Asi bych sem moc nedával titulky na nelegální titulky. Pak je tady ztoho warez

#2 Xavik
19.9.2020 | 8:51:30
Xavik

#1 Salem: Na titulky.com odkazujeme odnepaměti a budeme v tom pokračovat i nadále. Jedná se jen o pouhý odkaz, na který si návštěvníci mohou kliknout libovolně, nenahráváme je přímo k nám.

admin
19.9.2020 | 15:40:32
OriginalHunter

Zhodnotím tu celú sériu. Mala vela skvelých momentov, ale celkovo to bolo také nemastné neslané a z velmi dobrého príbehu nevytrieskali skoro nič. Toto je typ seriálu ktorý keby dobre naservírovali aj 5 sezón by som kukol. Nečudujem sa že im dali druhú sériu len aby to niak ukončili. Velká škoda velký potenciál to malo.

19.9.2020 | 23:17:09
OriginalHunter

Prequel slavného filmu One Flew Over the Cuckoo's Nest se zaměří na životní příběh slavné sestry Ratchedové, která terorizuje celý ústav a vládne mu železnou pěstí. Proč taková byla? Na to najdeme odpověď v novém seriálu od Ryana Murphyho (American Horror Story). Bohužial celý ústav neterorizuje a už duplom mu nevládne železnou pastou…keby to tak bolo seriál by bol x krát lepší ..poviem to narovinu z psychopatky Ratched spravili princeznú…

19.9.2020 | 23:22:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama