Ravenswood
74/100 - 36×

Ravenswood

Tvůrci seriálu Pretty Little Liars dostali na obrazovky jeho spin-off. Děj tohoto nového seriálu se odehrává v městečku nedaleko Rosewoodu, kde se sejde pět lidí, kteří se předem navzájem neznají a kteří budou muset začít hrabat hluboko v historii města, aby se zachránili před smrtelným prokletím.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Nicole Gale Anderson (Miranda Collins), Steven Cabral (Raymond Collins), Brett Dier (Luke Matheson), Britne Oldford (Remy Beaumont), Merritt Patterson (Olivia Matheson), Luke Benward (Dillon Sanders), Henry Simmons (Simon Beaumont), Meg Foster (Carla Grunwald), Brock Kelly (Zack Springer), Laura Allen (Rochelle Matheson), Haley Lu Richardson (Tess Hamilton), Sophina Brown (Terry Beaumont), Justin Bruening (Benjamin Price), Jay Huguley (Tom Beddington)


Nicole Gale Anderson mluví o Ravenswoodu

Nicole Gale Anderson mluví o Ravenswoodu

Představitelka Mirandy, Nicole Gale Anderson, mluvila s Wetpaint Entertainment o novém seriálu Ravenswood. POZOR, ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!

0 0
20.10.2013

Pokud jste si mysleli, že Rosewood byl plný tajemství, tak to si počkejte na obyvatele Ravenswoodu. Již po celá staletí střeží velké tajemství, do kterého je chycen Caleb se svou novou přítelkyní Mirandou.


Co mohou diváci od nového nadpřirozeného seriálu očekávat? Wetpaint Entertainment odchytl Nicole Gale Anderson (Miranda Collins) 15. října na promítání Halloweenské epizody seriálu Pretty Little Liars. Nicole prozradila pár největších záhad Ravenswoodu.


„Ravenswood je strašidelné, děsivé a staré město,“ řekla Nicole. „Vše se točí kolem pěti postav, které zjistí, že jsou součástí prokletí a všichni se spojí, aby kletbu zlomili dříve, než bude pozdě.Neustále jim připadá, že je někdo pronásleduje, pozoruje nebo že jsou v nebezpečí.“

Kletba má nějakou spojistost s náhrobky, které Caleb s Mirandou objeví v první epizodě. Lidé na fotografiích na náhrobcích vypadají úplně stejně, jako Caleb a Miranda. A vzhledem k tomu, že v Ravenswoodu nejspíše nic není náhoda, tihle dva jsou určitě součástí smrtelné kletby.

„Je vtipná, zábavná, silná, odvážná a velmi chytrá,“ řekla o své postavě Nicole. „Ráda hledá humor i v ne zrovna vtipných situacích. Tak nějak mají s Calebem společnou minulost, víte, prošli si stejnými problémy.“

Mohl by se tento zvláštní vztah s Calebem vyvinout v něco víc? Vzhledem k tomu, že Hanna bude řešit své problémy s -A v Rosewoodu a Caleb bude chycen v Ravenswoodu, bude pro ně těžké jejich vztah udržet. Takže se nejspíš můžeme těšit na románek mezi Mirandou a Calebem?

„Teoreticky ano, ale visí nad nimi kletba, takže je pohromadě drží něco jiného. Zezačátku je to jen o tom, že si navzájem hlídají záda a jsou tam jeden pro druhého. A pak se Caleb rozhodne definitivně zůstat v Ravenswoodu na základě toho, co Miranda zažije na konci první epizody.“

Zní to tak, že v blízké době není v plánu změnit přátelství Caleba a Mirandy na vztah – ale nejspíše nikdo nebude překvapen, když to mezi těmito spřízněnými dušemi začne jiskřit.

Diskuze /2

milovnikserialu

Počkat, jak by jako mohl být románek mezi Calebem a Mirandou když je Miranda duch??

#2 Hortenzie
8.11.2013 | 15:27:12
Hortenzie

#1 milovnikserialu: ono to nejak pujde ;) :D nebo ji vrati mezi zive …

25.11.2013 | 16:27:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama