Ravenswood
82/100 - 25×

Ravenswood

Tvůrci seriálu Pretty Little Liars dostali na obrazovky jeho spin-off. Jeho děj se odehrává v městečku nedaleko Rosewoodu, kde se sejde 5 lidí, kteří se předem navzájem neznají, a kteří budou muset začít hrabat hluboko v historii města, aby se zachránili před smrtelným prokletím.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 40 minut
hrají
Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Nicole Gale Anderson (Miranda Collins), Merritt Patterson (Olivia Matheson), Meg Foster (Carla Grunwald),


Oficiální synopse premiérového dílu

Oficiální synopse premiérového dílu

Oficiální synopse premiérového dílu – Caleb potká spřízněnou duši Mirandu.


0 0
29.8.2013

OFICIÁLNÍ SYNOPSE PREMIÉROVÉHO DÍLU

Pro fanoušky seriálu Pretty Little Liars máme špatnou zprávu – pokud nepočítáme Halloweenskou epizodu, seriál se na obrazovky vrátí až začátkem ledna. Ale mezitím, co bude mít PLL pauzu, bude vysílán spin-off seriál Ravenswood.Premiérový dil Ravenswoodu bude vysílán hned po Halloweenské epizodě Pretty Little Liars a začne přesně tam, kde Halloweenský díl skončí. Během epizody PLL Caleb potká Mirandu (Nicole Gale Anderson), která je popisována jako jeho spřízněná duše.

Oficiální synopse ABC Family:
Tajemství pokračuje v premiérovém díle seriálu Ravenswood. Caleb se rozhodne zůstat v Ravenswoodu, aby pomohl své nové kamarádce Mirandě. Své rozhodnutí ale začne přehodnocovat zejména poté, co se setká s Mirandiným bezcitným a nevlídným strýcem Raymondem (Steven Cabral). Caleb se také nepohodne s místním obyvatelem Lukem (Brett Dier), který se snaží vypořádat s nedávnou rodinnou tragédií a skandálem, který pronásleduje i jeho dvojče Olivii (Merritt Patterson).

Zneklidnění z toho, čeho byli na párty svědky a obklopení podivnými a nadpřirozenými událostmi, začnou Caleb s Mirandou toto podivné město prozkoumávat. Jejich první spojenec v Ravenswoodu je mladá Remy (Britne Oldford), která má velký přehled o městské historii. Těchto pět dospívajících nemá ponětí, jak propojené jsou jejich životy a jaké plány si pro ně Ravenswood přichystal.

Diskuze /2

Veju007

Chápu to teda dobře, že se Caleb a Hanna rozejdou? Protože jinak mi to moc smysl nedává..

#2 TerkaAndy
31.8.2013 | 1:43:51
TerkaAndy

#1 Veju007: To vše uvidíme v Halloweenské epizodě. http://www.edna.cz/…i-rosewoodu/ tady je rozhovor s Tylerem, kde se na tohle téma vyjadřuje ;)

webmaster
31.8.2013 | 11:52:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!